Zobraziť všetky
Zoradiť podľa
Kategórie
Odfiltrovať cenu
-
Striekacie zariadenia a doplnky
24,50€

Čistiaci prostriedok určený pre predĺženie životnosti tesnení striekacích zariadení. Vždy pred začatím práce pridajte niekoľko kvapiek kvapaliny do misky hrdla pumpy. Prevádzková kvapalina dopomôže zabrániť nečistotám a prachu aby sa dostali do priameho kontaktu s piestom a rozpustiť zvyšky materiálu, ktoré sa pretlačia cez horné tesniace segmenty.

Výrobca:
32,90€
Vodou riedená kvapalina (20%) slúži ako účinný čistiaci prostriedok. Neriedená kvapalina je vhodná ako mazivo, rozpúšťadlo či ochrana proti zamrznutiu vody v zariadení.
Výrobca:
2990€ 2590€
Zľava
Graco ST Max II 395 PC Pro stojan-image
Nová rada striekacieho zariadenia ST MAX II PC Pro 395 je ideálne zariadenie pre denné použitie pri airless striekacích prácach stredného rozsahu (cca 4000 l ročne) v interiéroch i exteriéroch budov. Umožňujú nanášanie bežných akrylátových, syntetických a olejových farieb, lakov, smaltov, moridiel a latexov na steny, konštrukcie, karosérie, drevené predmety a podobne. Zariadenia vďaka svojej jednoduchej konštrukcii vyžadujú iba minimálnu prípravu k prevádzke, údržbu a čistenie. Pohon bezuhlíkovým elektrickým motorom s vylepšenou elektronickou reguláciou SmartControl 2.5 s funkciou FastFlush zvyšuje životnosť zariadení, výrazne zlepšuje výkonové charakteristiky čerpadla a umožňuje pripojenie hadíc o dĺžke až 90 m. Prevedenie zmáčaných častí čerpadla z antikoróznej ocele spolu s konštrukciou tesnení zaručuje ich vysokú životnosť a odolnosť voči korózii. Manipuláciu so zariadeniami zjednodušuje ich pomerne nízka hmotnosť. V stojanovej verzii zariadenia 395 je excentrická pogumovaná rukoväť, ktorá drží zariadenie pri manipulácii ďalej od tela. Zariadenia 395 a 495 sú k dispozícii okrem stojanovej verzie aj vo verzií na pochrómovanom, zváranom oceľovom vozíku, ktorý umožňuje veľmi ľahký presun zariadenia aj na väčšie vzdialenosti v rámci pracoviska. Striekacie zariadenie je vybavené systémom ProConnect, ktorý umožňuje jednoduchú a rýchlu výmenu pumpy.

Použité technológie:

FastFlush™ - Preplachový systém pumpy FastFlush vyčistí zariadnenie štyrikrát rýchlejšie s použitím len polovičného množstva vody, než pri bežnom čistení. SmartControl™ 2.5 s funkciou FastFlush™ - Digitálny displej zobrazuje tlak, litre a pracovný čas. Digitálne riadenie, nastaviteľný tlak, ovládanie striekacieho lúča a bezkonkurenčná funkčnosť. Zobrazuje chybové hlásenia a diagnostiku, ideálne pre sledovanie údržby zariadenia. Vysokoprietokový preplachový Fast Flush™ systém pracuje rýchlejšie a výrazne znižuje množstvo času potrebné na čistenie. ProGuard™+ - Ochranný systém zariadenia zabezpečuje ochranu proti zlým napájacím podmienkam na pracovisku (len pri modeloch 230V) Filter pumpy Easy-Out™ - Veľká filtračná plocha redukuje upchávanie trysky a zaisťuje kvalitný nástrek. Filtrácia zvnútra filtra von zabráni jeho zborteniu a na vyčistenie je potrebných len pár litrov vody. Vertikálna konštrukcia filtra umožňuje jeho jednoduché odstránenie s uzáverom filtra a eliminuje riziko vyliatia materiálu z filtra. Bezuhlíkový DC motor MaxPower - Vyšší krútiaci moment = Väčší pracovný výkon. Bezuhlíkový motor znamená, že nikdy nebudete musieť meniť uhlíky. Úplne uzavretý, chladený ventilátorom – ochrana vnútorných súčastí motora od znečistenia, prachu a prestrekov, 5-ročná záruka. Striekačka sa dodáva kompletne pripravená na prácu s:
 • pištoľou Contractor™,
 • filtrami (pištoľ + manifold),
 • hadica 240794 BlueMax™ II 1/4\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" x 15m,
 • tryska a držiak RAC™ X (PAA517),
 • ProGuard+ napäťová ochrana.
Výrobca:
1490€
Striekacie zariadenie GX 21 je novinkou v portfóliu kompaktných profesionálnych striekacích zariadení s nízkou hmotnosťou. Je solídnym a spoľahlivým základom pre začínajúcich profesionálov. Striekacie zariadenie GX je jedno z najľahších striekacích zariadení od spoločnosti Graco, vážiace len 13 kg. Je ideálnym zariadením pre denné použitie pri airless striekacích prácach menšieho rozsahu v interiéroch i exteriéroch budov. Umožňuje nanášanie bežných akrylátových, syntetických a olejových farieb, lakov, smaltov, moridiel a latexov na steny, konštrukcie, karosérie, drevené predmety a podobne. Zariadenie vďaka svojej jednoduchej konštrukcii vyžaduje iba minimálnu prípravu k prevádzke, údržbu a čistenie. Základom zariadenia je spoľahlivá jednočinná pumpa ProX, ktorá sa vďaka systému ProXChange dá v prípade poruchy veľmi rýchlo vymeniť za novú bez potreby akéhokoľvek náradia a Vy možte bez výrazného prerušenia pokračovať v práci. Koncepcia priameho ponoru sacej hadice umožňuje čerpanie farby priamo z nádoby o objeme 1 - 30 litrov. K zariadeniu je štandardne dodávaná profesionálna striekacia pištoľ SG3. Elektronická regulácia uhlíkového motora zvyšuje životnosť zariadenia a zlepšuje výkonové charakteristiky čerpadla.
Výrobca:
42,90€
Extol Craft Pištoľ striekacia 110W, 300ml/min., 800ml, tryska 0,8mm, 230V, int.ozn.412114 Ľahká pištoľ, ideálna pre náročnejšie striekanie farieb doma, na chate či v záhrade. Vyšší výkon dovoľuje používať hustejší typ farieb, čím je možné zrýchliť prácu. Je určená na nanášanie farieb a lakov s obsahom rozpúšťadiel, vodou riediteľných farieb, olejových farieb, lazúr, akrylových pigmentových lakov, moridiel, prostriedkov na ochranu dreva, rastlín a dezinfekčných prostriedkov.
príkon 110W

objem nádobky 800ml

priemer trysky 0,8mm

max. prietok 300 ml/min

max. viskozita 60din/sec
hmotnosť 1,4kg
Výrobca:
20,70€
Strikací pištoľ je určený na nanášanie bežných náterových látok (lakov, syntetických a vodou riediteľných farieb) na povrch prúdu komprimovaného vzduchu. Pistole pracuje za nízky tlak, pri ktorom sa odráža menšie množstvo povrchovej vrstvy, čo umožňuje väčšiu spotrebu farieb s nižšou spotrebou oproti vysokotlakovej pištole. Tento princíp HVLP umožňuje znížiť spotrebu náterových látok až o 30% za podmienok používania pištole v rozsahu pracovnej tlače. Pistole je vybavená príslušenstvom pre plynulú reguláciu množstva vzduchu, objemu rozstrekovaného náterového materiálu a tiež príslušenstva na nastavenie kulatého alebo širokého rozprašovacieho jadra. Strikací pištoľ je určená pre kutilské a remeselné práce. Parametre produktu: - možnosť nastavenia smeru plochého paprsku - regulátor objemu nanášených farieb - možnosť nastavenia kulatého alebo plochého paprsku - regulátor průtoku vzduchu Technické parametre: - priemer trysky: 0,8 mm - použiteľné priem. trysek: 0,5-1,0 mm - objem nádobiek: 100 ml - spotreba kvapalín: 70 - 100 ml / min (2,1 barov) - spotreba vzduchu: 150 - 226 l / min - max. pracovná tlak: 2,1 bar (0,21 MPa) - priemer vsuvky: 1/4 \" - materiál nádobky: polypropylén - teplota nátera a prostredia: 5 - 43 ° C - hmotnosť 0,3 kg
Výrobca:
89€ 72€
Zľava
GRACO tryska PAA315,PAA417,PAA519-image
Tryska strednej veľkosti určená predovšetkým pre maliarske a fasádne aplikácie tlaky až 280 bar. Najpoužívanejšia rada stredne výkonných trysiek pre maliarske a fasádne aplikácie. Robustné telo otočnej dýzy s plastovou šípkou pre identifikáciu polohy trysky v držiaku. Trysku možné vymeniť ľahko a rýchlo bez nutnosti demontovať držiak trysky a použitia náradia. Vhodné pre všetky typy airless pištoľou Graco, Airlessco, Wagner, Titan ai. Nutné použiť modrý držiak trysiek RAC X 7/8 \\\\\\\\\\\\\\\"alebo 11/16\\\\\\\\\\\\\\\".   AKO URČIŤ SPRÁVNE VEĽKOSŤ TRYSKY : Prvé číslo znamená priemer kúželu rozstreku toto číslo musíte vždy vynásobiť 5. Napr. 5x5 = 25 priemer rozstreku. Druhé dve čísla znamenajú veľkosť otvoru striekacej trysky udávané v palcoch. Napr. 17 znamená 0,017palcov = 0,43mm
Výrobca:
79€
Nová generácia jemných trysiek s patentovanou konštrukciou tvrdokovového jadra určená pre tenkovrstvové, najkvalitnejšie nástreky už pri nižších tlakoch už od 90 bar. Trysky s novou, patentovanou konštrukciou tvaru wolfrám-karbidového jadra, vyrábané v menších veľkostiach pre finálne tenkovrstvé a veľmi kvalitné nástreky. Obľúbené v maliarskych i stolárskych aplikáciách,na spracovanie oceľových konštrukcií a pod. Robustné telo otočnej dýzy s plastovou šípkou pre identifikáciu polohy šípky v držiaku. Trysku možné vymeniť ľahko a rýchlo bez nutnosti demontovať držiak trysky a použitia náradia. Vhodné pre všetky typy airless pištolí Graco, Airlessco, Wagner, Titan ai. Nutné použiť modrý držiak trysiek RAC X 7/8 \\\"alebo 11/16\\\".   AKO URČIŤ SPRÁVNE VEĽKOSŤ TRYSKY : Prvé číslo znamená priemer kúželu rozstreku toto číslo musíte vždy vynásobiť 5. Napr. 5x5 = 25 priemer rozstreku. Druhé dve čísla znamenajú veľkosť otvoru striekacej trysky udávané v palcoch. Napr. 17 znamená 0,017palcov = 0,43mm
Výrobca:
49,90€
​Pre všetky modelové rady nových typou trysek FFLP, FFA, PAA, HDA, WR, RAC X se závitem 7/8″.  
Výrobca:
86,90€
Tekutina na hrdlo Kvapaliny a konzervačné látky spoločnosti Graco udržujú vaše zariadenie v top stave a sú určené na použitie vo všetkých bezvzduchových pumpách. Správna údržba predlžuje životnosť zariadenia. TSL ™ a Pump Armor ™ sú dve opatrenia, ktoré pomôžu zaistiť mnoho rokov životnosti pumpy a zariadenia. Ako používať TSL ™ • Zmieša sa s farbou a zabráni jej tuhnutiu v čerpadle stroja • Nezanecháva na povrchu žiadne stopy (na rozdiel od iných výrobkov)
Výrobca:
115,90€
Predlžovací nástavec s dĺžkou 25, 40, 50, 75 cm. Predlžovací nástavec RAC X trysiek pre jednoduchšiu aplikáciu farieb na väčšiu vzdialenosť.
Výrobca:
81,90€
Extra jemné rozprašovanie pre rovnomerné pokrytie jediným nástrekom. Vďaka odnímateľnej pištoli ľahko vymeníte nadstavec, doplníte či vymeníte farbu a ľahko vyčistíte. Vzduchový plášť okolo lúča farby minimalizuje prášenie. Horizontálne, vertikálne i bodové nastavenie trysky sa dokonale prispôsobí striekanému objektu. Plne nastaviteľný prietok farby priamo na spúšti. Náhrada za obľúbenú strekaciu pištoľ W 550 WAGNER HVLP - Systém pre laky, lazúry a moridlá Technické údaje:
 • Príkon: 280 W
 • Výkon: 65 W
 • Rýchlosť práce: 5 m² za 12 min
 • Prietok: 0 – 110 ml/min, plynule regulovateľný
 • Max viskozita: 90 DIN-s
 • Objem nádobky: 800 ml
Výrobca:
4,20€
Filter za vynikajúcu cenu do pištolí Airlessco, Wagner, EST, Larius, AOM,GRACO,STORCH.
Výrobca:
7,30€
GRACO pistolové filtry mají patentovanou konstrukci filtrace směrem zevnitř ven. Filtr nemá uvnitř žádnou plastovou výstelku, nečistoty se zachycují uvnitř. Díky tomuto je výdrž těchto filtrů mnohonásobně vyšší.
Výrobca:
7,30€
Filter pre pištole EasyOut OEM 100 Mesh, Contractor, FTx, XTR. Filter zabezpečuje dôkladnú filtráciu aplikovanej náterovej hmoty a zabraňuje zapchávaniu trysiek.  
Výrobca:
199€ 168,50€
Zľava
GRACO hadica Bluemax II 15m 1-image
Vysokotlaké hadice GRACO sú dodávané v priemeroch 1/4\\\"a 3/8\\\" v dĺžke 15 m. Hadice BlueMax II predstavujú technologickú novinku v oblasti vysokotlakových hadíc. Patria k najľahším, ale zároveň i k najpružnejším. V neposlednom rade zabezpečujú najvyšší výkon pri doprave materiálu do pištole. Pokiaľ hadicu predĺžite (o viac ako 15 m), odporúčame vždy o stupeň zväčšiť jej priemer oproti predchádzajúcej hadici. Väčší vnútorný priemer znižuje trenie. Pri štandardných airless aplikáciách aspoň pri polovici celkovej dĺžky hadíc a pri hustejších materiáloch v celej dĺžke predĺženia hadice. Toto všeobecné pravidlo zabezpečí požadovaný výkon a tlakovú linearitu.
Výrobca:
10,99€
 • pištoľ kombi UBS na aplikáciu ochranných nástrekov na podvozky alebo do dutín automobilov
 • odporúčaný tlak vzduchu: 4 - 6 bar
 • maximálny tlak vzduchu: 9 bar
 • dodávané s hadičkou na striekanie dutín
 • materál: kov/plast
Výrobca:
390€
Vysokotlaková striekacia pištoľ GRACO Contractor pre veľké plochy a štandardné airless aplikácie predovšetkým tam, kde je vyžadovaná maximálna pohyblivosť a univerzálnosť. Pevné a veľmi pohodlné držanie pištole. Nová generácia airless pištoľe Graco Contractor II s oválnou rukoväťou, 2-prstá spúšť s integrovaným filtrom v rukoväti, otočným kĺbom, držiakom trysiek a tryskou PAA 517. Prvá pištoľ na trhu s plne oddelenou uzatváracou ihlou od farby. Extrémne vyššia životnosť tesnenia ihly.   Minimálny \\\"okvap\\\" pištole rýchle a presné zatváranie ihly,  bezpečnostná poistka spúšte,  otočný kĺb EasyGlide, izolovaná pružina od ihly. maximálny pracovný tlak 248 bar
Výrobca:
33,70€
Striekacia pištoľ je určená na nanášanie bežných náterových hmôt (lakov, syntetických a vodou riediteľných farieb) na povrch prúdom stlačeného vzduchu. Pištoľ pracuje za nízkeho tlaku, pri ktorom sa odráža menšie množstvo náterovej hmoty od povrchu, čo umožňuje vyšší nános farby s nižšou spotrebou oproti vysokotlakovej pištoli. Tento princíp HVLP (High Volume Low Pressure) umožňuje znížiť spotrebu náterovej hmoty až o 30% za podmienok používania pištole v rozmedzí pracovného tlaku.  

Užívateľské výhody

 
 • Možnosť nastavenia smeru plochého lúča
 • Regulátor objemu nanášanej farby
 • Možnosť nastavenia okrúhleho alebo plochého lúča
 • Regulátor prietoku vzduchu
 • Povrchová úprava je prevedená eloxovaním (anodizáciou)
Výrobca:
190€ 185€
Zľava
Striekacia pištol Wagner W590 Flexio-image
Technológia Flexio: Kompletné farebné krytie jediným nástrekom bez riedenia pri všetkých bežne dostupných materiáloch. Systém Click&Paint: rýchla a jednoduchá výmena nadstavca, rýchle dopĺňanie farby i čistenie trysky. 10 rýchlosti prúdenia vzduchu pomôžu k dosiahnutiu optimálneho výsledku pri rôznych projektoch. Nastaviteľný smer aplikácie slúži pre dokonalejšie prispôsobenie lúča striekanému objektu. X-Boost vysoko výkonná turbína pre rýchle nanášanie farby. Náhrada za striekaciu pištoľ Wall Perfect Flexio W585.
 • Príkon: 630 W
 • Výkon: 25 - 200 W (plynule regulovateľný)
 • Rýchlosť práce: 15 m² za 6 min
 • Prietok: 0-500 ml/min, plynule nastaviteľný
 • Max. viskozita: Zvládne všetky materiály bez riedenia.
 • Objem nádobky: 1300 ml (maliarske farby) a 800 ml (laky a lazúry)
Výrobca:
120€

Wagner Wall Sprayer W450 striekacia pištol

 
 • Kompletné pokrytie jediným nástrekom.
 • Vďaka odnímateľnej pištoli ľahko vymeníte nadstavec, doplníte či vymeníte farbu a ľahko vyčistíte.
 • Nastaviteľný smer lúča sa dokonale prispôsobí striekanému objektu.
 • Plne nastaviteľný prietok farby priamo na spúšti.
 • Patentovaná I-SPRAY tryska pre extra jemnú atomizáciu hustých maliarskych materiálov.
 • Základňa môže stáť na podlahe, alebo sa dá prenášať pomocou pohodlného ramenného popruhu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
 • Príkon: 460 W
 • Výkon: 110 W
 • Rýchlosť práce: 15 m2 za 10 min
 • Prietok: 0-230 ml/min, plynule regulovateľný
 • Max. viskozita: U väčšiny bežne dostupných maliarskych farieb sa riedi max. 10%.
 • Objem nádobky: 1300 ml
 • Dĺžka hadice: 1,8 m
Výrobca:
925€
Úplne nové striekacie zariadenie ULTRAMAX je určené pre denné použitie pri airless striekacích prácach malého rozsahu, opravách povrchov v interiéroch budov, ako aj v exteriéroch. Zariadenie umožňuje nanášanie všetkých bežných farieb na vodnej aj riedidlovej báze. Manipulácia so zariadením je vďaka jeho kompaktnej konštrukcii a nízkej hmotnosti veľmi jednoduchá. Súčasťou zariadenia je batéria DEWALT 18V XR Lithium-Ion – najspoľahlivejšia batéria na trhu. Zariadenie je schopné na jedno nabitie nastriekať 3,5 litra farby. Príprava na striekanie zaberie doslova len niekoľko sekúnd. Zariadenie ULTRAMAX prichádza s úplne novou a prepracovanou technológiou trojpiestovej pumpy Triax, prinášajúcou spoľahlivý výkon a plnú kompatibilitu trysiek. Komponenty z odolnej antikoróznej ocele, karbidu a polyméru s vysokou tuhosťou zaručujú vysokú odolnosť a nízku hmotnosť pumpy. Inovatívny systém ProConnect umožňuje rýchlu a jednoduchú výmenu čerpadla Triax priamo na pracovisku. Technológia ovládania SmartControl a technológia regulácie tlaku ProControl II umožňuje dosiahnuť vynikajúce výsledky aj pri ručnom striekaní. Presný tlak umožňuje pokrytie povrchu jednou vrstvou farby pri akejkoľvek rýchlosti pohybu ruky počas striekania, bez nutnosti riedenia farby. Patentovaný vak na farbu FlexLiner Bag urýchľuje štart, samotnú prácu aj čistenie zariadenia. Umožňuje striekanie akýmkoľvek smerom – dokonca aj hore dnom! Na splnenie požiadaviek každej zakázky poslúži nová generácia nízkotlakových trysiek RAC X FF LP, dostupných v širokom rozsahu veľkostí. Striekačka sa dodáva spolu so štýlovou a praktickou transportnou taškou, ktorá uľahčuje prenášanie a skladovanie zariadenia. https://www.farlesk.sk/c/striekacia-technika/graco-ultramax-airless-handheld
Výrobca:
Striekacie zariadenia a doplnky
Čistiaci prostriedok určený pre predĺženie životnosti tesnení striekacích zariadení. Vždy pred začatím práce pridajte niekoľko kvapiek kvapaliny do misky hrdla pumpy. Prevádzková kvapalina dopomôže zabrániť nečistotám Čítaj viac
24,50€
Vodou riedená kvapalina (20%) slúži ako účinný čistiaci prostriedok. Neriedená kvapalina je vhodná ako mazivo, rozpúšťadlo či ochrana proti zamrznutiu vody v zariadení.
32,90€
Zľava
Graco ST Max II 395 PC Pro stojan-image
Nová rada striekacieho zariadenia ST MAX II PC Pro 395 je ideálne zariadenie pre denné použitie pri airless striekacích prácach stredného rozsahu (cca 4000 l ročne) v interiéroch i exteriéroch budov. Umožňujú nanášanie bežn Čítaj viac
2990€ 2590€
Striekacie zariadenie GX 21 je novinkou v portfóliu kompaktných profesionálnych striekacích zariadení s nízkou hmotnosťou. Je solídnym a spoľahlivým základom pre začínajúcich profesionálov. Striekacie zariadenie GX je jedno z Čítaj viac
1490€
Extol Craft Pištoľ striekacia 110W, 300ml/min., 800ml, tryska 0,8mm, 230V, int.ozn.412114 Ľahká pištoľ, ideálna pre náročnejšie striekanie farieb doma, na chate či v záhrade. Vyšší výkon dovoľuje používať hustejší typ Čítaj viac
42,90€
Strikací pištoľ je určený na nanášanie bežných náterových látok (lakov, syntetických a vodou riediteľných farieb) na povrch prúdu komprimovaného vzduchu. Pistole pracuje za nízky tlak, pri ktorom sa odráža menšie množs Čítaj viac
20,70€
Zľava
GRACO tryska PAA315,PAA417,PAA519-image
Tryska strednej veľkosti určená predovšetkým pre maliarske a fasádne aplikácie tlaky až 280 bar. Najpoužívanejšia rada stredne výkonných trysiek pre maliarske a fasádne aplikácie. Robustné telo otočnej dýzy s plastovou š Čítaj viac
89€ 72€
Nová generácia jemných trysiek s patentovanou konštrukciou tvrdokovového jadra určená pre tenkovrstvové, najkvalitnejšie nástreky už pri nižších tlakoch už od 90 bar. Trysky s novou, patentovanou konštrukciou tvaru wolfrám- Čítaj viac
79€
​Pre všetky modelové rady nových typou trysek FFLP, FFA, PAA, HDA, WR, RAC X se závitem 7/8″.  
49,90€
Tekutina na hrdlo Kvapaliny a konzervačné látky spoločnosti Graco udržujú vaše zariadenie v top stave a sú určené na použitie vo všetkých bezvzduchových pumpách. Správna údržba predlžuje životnosť zariadenia. TSL Ȓ Čítaj viac
86,90€
Predlžovací nástavec s dĺžkou 25, 40, 50, 75 cm. Predlžovací nástavec RAC X trysiek pre jednoduchšiu aplikáciu farieb na väčšiu vzdialenosť.
115,90€
Extra jemné rozprašovanie pre rovnomerné pokrytie jediným nástrekom. Vďaka odnímateľnej pištoli ľahko vymeníte nadstavec, doplníte či vymeníte farbu a ľahko vyčistíte. Vzduchový plášť okolo lúča farby minimalizuje pr Čítaj viac
81,90€
Filter za vynikajúcu cenu do pištolí Airlessco, Wagner, EST, Larius, AOM,GRACO,STORCH.
4,20€
GRACO pistolové filtry mají patentovanou konstrukci filtrace směrem zevnitř ven. Filtr nemá uvnitř žádnou plastovou výstelku, nečistoty se zachycují uvnitř. Díky tomuto je výdrž těchto filtrů mnohonásobně vyšší.
7,30€
Filter pre pištole EasyOut OEM 100 Mesh, Contractor, FTx, XTR. Filter zabezpečuje dôkladnú filtráciu aplikovanej náterovej hmoty a zabraňuje zapchávaniu trysiek.  
7,30€
Zľava
GRACO hadica Bluemax II 15m 1-image
Vysokotlaké hadice GRACO sú dodávané v priemeroch 1/4\\\"a 3/8\\\" v dĺžke 15 m. Hadice BlueMax II predstavujú technologickú novinku v oblasti vysokotlakových hadíc. Patria k najľahším, ale zároveň i k najpružnejš Čítaj viac
199€ 168,50€
pištoľ kombi UBS na aplikáciu ochranných nástrekov na podvozky alebo do dutín automobilov odporúčaný tlak vzduchu: 4 - 6 bar maximálny tlak vzduchu: 9 bar dodávané s hadičkou na striekanie dutín materál: kov/plast
10,99€
Vysokotlaková striekacia pištoľ GRACO Contractor pre veľké plochy a štandardné airless aplikácie predovšetkým tam, kde je vyžadovaná maximálna pohyblivosť a univerzálnosť. Pevné a veľmi pohodlné držanie pištole. Nová g Čítaj viac
390€
Striekacia pištoľ je určená na nanášanie bežných náterových hmôt (lakov, syntetických a vodou riediteľných farieb) na povrch prúdom stlačeného vzduchu. Pištoľ pracuje za nízkeho tlaku, pri ktorom sa odráža m Čítaj viac
33,70€
Zľava
Striekacia pištol Wagner W590 Flexio-image
Technológia Flexio: Kompletné farebné krytie jediným nástrekom bez riedenia pri všetkých bežne dostupných materiáloch. Systém Click&Paint: rýchla a jednoduchá výmena nadstavca, rýchle dopĺňanie farby i čistenie trysky. Čítaj viac
190€ 185€
Wagner Wall Sprayer W450 striekacia pištol   Kompletné pokrytie jediným nástrekom. Vďaka odnímateľnej pištoli ľahko vymeníte nadstavec, doplníte či vymeníte farbu a ľahko vyčistíte. Nastaviteľný smer lúča sa dokona Čítaj viac
120€
Úplne nové striekacie zariadenie ULTRAMAX je určené pre denné použitie pri airless striekacích prácach malého rozsahu, opravách povrchov v interiéroch budov, ako aj v exteriéroch. Zariadenie umožňuje nanášanie všetkých be Čítaj viac
925€