Zobraziť všetky
Zoradiť podľa
Kategórie
Odfiltrovať cenu
-
Striekacie zariadenia a doplnky
24,50€

Čistiaci prostriedok určený pre predĺženie životnosti tesnení striekacích zariadení. Vždy pred začatím práce pridajte niekoľko kvapiek kvapaliny do misky hrdla pumpy. Prevádzková kvapalina dopomôže zabrániť nečistotám a prachu aby sa dostali do priameho kontaktu s piestom a rozpustiť zvyšky materiálu, ktoré sa pretlačia cez horné tesniace segmenty.

Výrobca:
4,20€
Filter za vynikajúcu cenu do pištolí Airlessco, Wagner, EST, Larius, AOM,GRACO,STORCH.
Výrobca:
22,90€
Strikací pištoľ je určený na nanášanie bežných náterových látok (lakov, syntetických a vodou riediteľných farieb) na povrch prúdu komprimovaného vzduchu. Pistole pracuje za nízky tlak, pri ktorom sa odráža menšie množstvo povrchovej vrstvy, čo umožňuje väčšiu spotrebu farieb s nižšou spotrebou oproti vysokotlakovej pištole. Tento princíp HVLP umožňuje znížiť spotrebu náterových látok až o 30% za podmienok používania pištole v rozsahu pracovnej tlače. Pistole je vybavená príslušenstvom pre plynulú reguláciu množstva vzduchu, objemu rozstrekovaného náterového materiálu a tiež príslušenstva na nastavenie kulatého alebo širokého rozprašovacieho jadra. Strikací pištoľ je určená pre kutilské a remeselné práce. Parametre produktu: - možnosť nastavenia smeru plochého paprsku - regulátor objemu nanášených farieb - možnosť nastavenia kulatého alebo plochého paprsku - regulátor průtoku vzduchu Technické parametre: - priemer trysky: 0,8 mm - použiteľné priem. trysek: 0,5-1,0 mm - objem nádobiek: 100 ml - spotreba kvapalín: 70 - 100 ml / min (2,1 barov) - spotreba vzduchu: 150 - 226 l / min - max. pracovná tlak: 2,1 bar (0,21 MPa) - priemer vsuvky: 1/4 \" - materiál nádobky: polypropylén - teplota nátera a prostredia: 5 - 43 ° C - hmotnosť 0,3 kg
Výrobca:
89€ 72€
Zľava
GRACO tryska PAA315,PAA417,PAA519-image
Tryska strednej veľkosti určená predovšetkým pre maliarske a fasádne aplikácie tlaky až 280 bar. Najpoužívanejšia rada stredne výkonných trysiek pre maliarske a fasádne aplikácie. Robustné telo otočnej dýzy s plastovou šípkou pre identifikáciu polohy trysky v držiaku. Trysku možné vymeniť ľahko a rýchlo bez nutnosti demontovať držiak trysky a použitia náradia. Vhodné pre všetky typy airless pištoľou Graco, Airlessco, Wagner, Titan ai. Nutné použiť modrý držiak trysiek RAC X 7/8 \\\\\\\\\\\\\\\"alebo 11/16\\\\\\\\\\\\\\\".   AKO URČIŤ SPRÁVNE VEĽKOSŤ TRYSKY : Prvé číslo znamená priemer kúželu rozstreku toto číslo musíte vždy vynásobiť 5. Napr. 5x5 = 25 priemer rozstreku. Druhé dve čísla znamenajú veľkosť otvoru striekacej trysky udávané v palcoch. Napr. 17 znamená 0,017palcov = 0,43mm
Výrobca:
79€
Nová generácia jemných trysiek s patentovanou konštrukciou tvrdokovového jadra určená pre tenkovrstvové, najkvalitnejšie nástreky už pri nižších tlakoch už od 90 bar. Trysky s novou, patentovanou konštrukciou tvaru wolfrám-karbidového jadra, vyrábané v menších veľkostiach pre finálne tenkovrstvé a veľmi kvalitné nástreky. Obľúbené v maliarskych i stolárskych aplikáciách,na spracovanie oceľových konštrukcií a pod. Robustné telo otočnej dýzy s plastovou šípkou pre identifikáciu polohy šípky v držiaku. Trysku možné vymeniť ľahko a rýchlo bez nutnosti demontovať držiak trysky a použitia náradia. Vhodné pre všetky typy airless pištolí Graco, Airlessco, Wagner, Titan ai. Nutné použiť modrý držiak trysiek RAC X 7/8 \\\"alebo 11/16\\\".   AKO URČIŤ SPRÁVNE VEĽKOSŤ TRYSKY : Prvé číslo znamená priemer kúželu rozstreku toto číslo musíte vždy vynásobiť 5. Napr. 5x5 = 25 priemer rozstreku. Druhé dve čísla znamenajú veľkosť otvoru striekacej trysky udávané v palcoch. Napr. 17 znamená 0,017palcov = 0,43mm
Výrobca:
49,90€
​Pre všetky modelové rady nových typou trysek FFLP, FFA, PAA, HDA, WR, RAC X se závitem 7/8″.  
Výrobca:
86,90€
Tekutina na hrdlo Kvapaliny a konzervačné látky spoločnosti Graco udržujú vaše zariadenie v top stave a sú určené na použitie vo všetkých bezvzduchových pumpách. Správna údržba predlžuje životnosť zariadenia. TSL ™ a Pump Armor ™ sú dve opatrenia, ktoré pomôžu zaistiť mnoho rokov životnosti pumpy a zariadenia. Ako používať TSL ™ • Zmieša sa s farbou a zabráni jej tuhnutiu v čerpadle stroja • Nezanecháva na povrchu žiadne stopy (na rozdiel od iných výrobkov)
Výrobca:
32,90€
Vodou riedená kvapalina (20%) slúži ako účinný čistiaci prostriedok. Neriedená kvapalina je vhodná ako mazivo, rozpúšťadlo či ochrana proti zamrznutiu vody v zariadení.
Výrobca:
115,90€
Predlžovací nástavec s dĺžkou 25, 40, 50, 75 cm. Predlžovací nástavec RAC X trysiek pre jednoduchšiu aplikáciu farieb na väčšiu vzdialenosť.
Výrobca:
7,30€
GRACO pistolové filtry mají patentovanou konstrukci filtrace směrem zevnitř ven. Filtr nemá uvnitř žádnou plastovou výstelku, nečistoty se zachycují uvnitř. Díky tomuto je výdrž těchto filtrů mnohonásobně vyšší.
Výrobca:
97,90€
Extra jemné rozprašovanie pre rovnomerné pokrytie jediným nástrekom. Vďaka odnímateľnej pištoli ľahko vymeníte nadstavec, doplníte či vymeníte farbu a ľahko vyčistíte. Vzduchový plášť okolo lúča farby minimalizuje prášenie. Horizontálne, vertikálne i bodové nastavenie trysky sa dokonale prispôsobí striekanému objektu. Plne nastaviteľný prietok farby priamo na spúšti. Náhrada za obľúbenú strekaciu pištoľ W 550 WAGNER HVLP - Systém pre laky, lazúry a moridlá Technické údaje:
 • Príkon: 280 W
 • Výkon: 65 W
 • Rýchlosť práce: 5 m² za 12 min
 • Prietok: 0 – 110 ml/min, plynule regulovateľný
 • Max viskozita: 90 DIN-s
 • Objem nádobky: 800 ml
Výrobca:
7,30€
Filter pre pištole EasyOut OEM 100 Mesh, Contractor, FTx, XTR. Filter zabezpečuje dôkladnú filtráciu aplikovanej náterovej hmoty a zabraňuje zapchávaniu trysiek.  
Výrobca:
199€ 168,50€
Zľava
GRACO hadica Bluemax II 15m 1-image
Vysokotlaké hadice GRACO sú dodávané v priemeroch 1/4\\\"a 3/8\\\" v dĺžke 15 m. Hadice BlueMax II predstavujú technologickú novinku v oblasti vysokotlakových hadíc. Patria k najľahším, ale zároveň i k najpružnejším. V neposlednom rade zabezpečujú najvyšší výkon pri doprave materiálu do pištole. Pokiaľ hadicu predĺžite (o viac ako 15 m), odporúčame vždy o stupeň zväčšiť jej priemer oproti predchádzajúcej hadici. Väčší vnútorný priemer znižuje trenie. Pri štandardných airless aplikáciách aspoň pri polovici celkovej dĺžky hadíc a pri hustejších materiáloch v celej dĺžke predĺženia hadice. Toto všeobecné pravidlo zabezpečí požadovaný výkon a tlakovú linearitu.
Výrobca:
18,50€
 • pištoľ kombi UBS na aplikáciu ochranných nástrekov na podvozky alebo do dutín automobilov
 • odporúčaný tlak vzduchu: 4 - 6 bar
 • maximálny tlak vzduchu: 9 bar
 • dodávané s hadičkou na striekanie dutín
 • materál: kov/plast
Výrobca:
390€
Vysokotlaková striekacia pištoľ GRACO Contractor pre veľké plochy a štandardné airless aplikácie predovšetkým tam, kde je vyžadovaná maximálna pohyblivosť a univerzálnosť. Pevné a veľmi pohodlné držanie pištole. Nová generácia airless pištoľe Graco Contractor II s oválnou rukoväťou, 2-prstá spúšť s integrovaným filtrom v rukoväti, otočným kĺbom, držiakom trysiek a tryskou PAA 517. Prvá pištoľ na trhu s plne oddelenou uzatváracou ihlou od farby. Extrémne vyššia životnosť tesnenia ihly.   Minimálny \\\"okvap\\\" pištole rýchle a presné zatváranie ihly,  bezpečnostná poistka spúšte,  otočný kĺb EasyGlide, izolovaná pružina od ihly. maximálny pracovný tlak 248 bar
Výrobca:
36,50€
Striekacia pištoľ je určená na nanášanie bežných náterových hmôt (lakov, syntetických a vodou riediteľných farieb) na povrch prúdom stlačeného vzduchu. Pištoľ pracuje za nízkeho tlaku, pri ktorom sa odráža menšie množstvo náterovej hmoty od povrchu, čo umožňuje vyšší nános farby s nižšou spotrebou oproti vysokotlakovej pištoli. Tento princíp HVLP (High Volume Low Pressure) umožňuje znížiť spotrebu náterovej hmoty až o 30% za podmienok používania pištole v rozmedzí pracovného tlaku.

Užívateľské výhody

 • Možnosť nastavenia smeru plochého lúča
 • Regulátor objemu nanášanej farby
 • Možnosť nastavenia okrúhleho alebo plochého lúča
 • Regulátor prietoku vzduchu
 • Povrchová úprava je prevedená eloxovaním (anodizáciou)
Výrobca:
201,90€
Technológia Flexio: Kompletné farebné krytie jediným nástrekom bez riedenia pri všetkých bežne dostupných materiáloch. Systém Click&Paint: rýchla a jednoduchá výmena nadstavca, rýchle dopĺňanie farby i čistenie trysky. 10 rýchlosti prúdenia vzduchu pomôžu k dosiahnutiu optimálneho výsledku pri rôznych projektoch. Nastaviteľný smer aplikácie slúži pre dokonalejšie prispôsobenie lúča striekanému objektu. X-Boost vysoko výkonná turbína pre rýchle nanášanie farby. Náhrada za striekaciu pištoľ Wall Perfect Flexio W585.
 • Príkon: 630 W
 • Výkon: 25 - 200 W (plynule regulovateľný)
 • Rýchlosť práce: 15 m² za 6 min
 • Prietok: 0-500 ml/min, plynule nastaviteľný
 • Max. viskozita: Zvládne všetky materiály bez riedenia.
 • Objem nádobky: 1300 ml (maliarske farby) a 800 ml (laky a lazúry)
Výrobca:
130,90€

Wagner Wall Sprayer W450 striekacia pištol

 
 • Kompletné pokrytie jediným nástrekom.
 • Vďaka odnímateľnej pištoli ľahko vymeníte nadstavec, doplníte či vymeníte farbu a ľahko vyčistíte.
 • Nastaviteľný smer lúča sa dokonale prispôsobí striekanému objektu.
 • Plne nastaviteľný prietok farby priamo na spúšti.
 • Patentovaná I-SPRAY tryska pre extra jemnú atomizáciu hustých maliarskych materiálov.
 • Základňa môže stáť na podlahe, alebo sa dá prenášať pomocou pohodlného ramenného popruhu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
 • Príkon: 460 W
 • Výkon: 110 W
 • Rýchlosť práce: 15 m2 za 10 min
 • Prietok: 0-230 ml/min, plynule regulovateľný
 • Max. viskozita: U väčšiny bežne dostupných maliarskych farieb sa riedi max. 10%.
 • Objem nádobky: 1300 ml
 • Dĺžka hadice: 1,8 m
Výrobca:
48,50€
Extol Craft Pištoľ striekacia 110W, 300ml/min., 800ml, tryska 0,8mm, 230V, int.ozn.412114 Ľahká pištoľ, ideálna pre náročnejšie striekanie farieb doma, na chate či v záhrade. Vyšší výkon dovoľuje používať hustejší typ farieb, čím je možné zrýchliť prácu. Je určená na nanášanie farieb a lakov s obsahom rozpúšťadiel, vodou riediteľných farieb, olejových farieb, lazúr, akrylových pigmentových lakov, moridiel, prostriedkov na ochranu dreva, rastlín a dezinfekčných prostriedkov.
príkon 110W

objem nádobky 800ml

priemer trysky 0,8mm

max. prietok 300 ml/min

max. viskozita 60din/sec
hmotnosť 1,4kg
Výrobca:
Striekacie zariadenia a doplnky
Čistiaci prostriedok určený pre predĺženie životnosti tesnení striekacích zariadení. Vždy pred začatím práce pridajte niekoľko kvapiek kvapaliny do misky hrdla pumpy. Prevádzková kvapalina dopomôže zabrániť nečistotám Čítaj viac
24,50€
Filter za vynikajúcu cenu do pištolí Airlessco, Wagner, EST, Larius, AOM,GRACO,STORCH.
4,20€
Strikací pištoľ je určený na nanášanie bežných náterových látok (lakov, syntetických a vodou riediteľných farieb) na povrch prúdu komprimovaného vzduchu. Pistole pracuje za nízky tlak, pri ktorom sa odráža menšie množs Čítaj viac
22,90€
Zľava
GRACO tryska PAA315,PAA417,PAA519-image
Tryska strednej veľkosti určená predovšetkým pre maliarske a fasádne aplikácie tlaky až 280 bar. Najpoužívanejšia rada stredne výkonných trysiek pre maliarske a fasádne aplikácie. Robustné telo otočnej dýzy s plastovou š Čítaj viac
89€ 72€
Nová generácia jemných trysiek s patentovanou konštrukciou tvrdokovového jadra určená pre tenkovrstvové, najkvalitnejšie nástreky už pri nižších tlakoch už od 90 bar. Trysky s novou, patentovanou konštrukciou tvaru wolfrám- Čítaj viac
79€
​Pre všetky modelové rady nových typou trysek FFLP, FFA, PAA, HDA, WR, RAC X se závitem 7/8″.  
49,90€
Tekutina na hrdlo Kvapaliny a konzervačné látky spoločnosti Graco udržujú vaše zariadenie v top stave a sú určené na použitie vo všetkých bezvzduchových pumpách. Správna údržba predlžuje životnosť zariadenia. TSL Ȓ Čítaj viac
86,90€
Vodou riedená kvapalina (20%) slúži ako účinný čistiaci prostriedok. Neriedená kvapalina je vhodná ako mazivo, rozpúšťadlo či ochrana proti zamrznutiu vody v zariadení.
32,90€
Predlžovací nástavec s dĺžkou 25, 40, 50, 75 cm. Predlžovací nástavec RAC X trysiek pre jednoduchšiu aplikáciu farieb na väčšiu vzdialenosť.
115,90€
GRACO pistolové filtry mají patentovanou konstrukci filtrace směrem zevnitř ven. Filtr nemá uvnitř žádnou plastovou výstelku, nečistoty se zachycují uvnitř. Díky tomuto je výdrž těchto filtrů mnohonásobně vyšší.
7,30€
Extra jemné rozprašovanie pre rovnomerné pokrytie jediným nástrekom. Vďaka odnímateľnej pištoli ľahko vymeníte nadstavec, doplníte či vymeníte farbu a ľahko vyčistíte. Vzduchový plášť okolo lúča farby minimalizuje pr Čítaj viac
97,90€
Filter pre pištole EasyOut OEM 100 Mesh, Contractor, FTx, XTR. Filter zabezpečuje dôkladnú filtráciu aplikovanej náterovej hmoty a zabraňuje zapchávaniu trysiek.  
7,30€
Zľava
GRACO hadica Bluemax II 15m 1-image
Vysokotlaké hadice GRACO sú dodávané v priemeroch 1/4\\\"a 3/8\\\" v dĺžke 15 m. Hadice BlueMax II predstavujú technologickú novinku v oblasti vysokotlakových hadíc. Patria k najľahším, ale zároveň i k najpružnejš Čítaj viac
199€ 168,50€
pištoľ kombi UBS na aplikáciu ochranných nástrekov na podvozky alebo do dutín automobilov odporúčaný tlak vzduchu: 4 - 6 bar maximálny tlak vzduchu: 9 bar dodávané s hadičkou na striekanie dutín materál: kov/plast
18,50€
Vysokotlaková striekacia pištoľ GRACO Contractor pre veľké plochy a štandardné airless aplikácie predovšetkým tam, kde je vyžadovaná maximálna pohyblivosť a univerzálnosť. Pevné a veľmi pohodlné držanie pištole. Nová g Čítaj viac
390€
Striekacia pištoľ je určená na nanášanie bežných náterových hmôt (lakov, syntetických a vodou riediteľných farieb) na povrch prúdom stlačeného vzduchu. Pištoľ pracuje za nízkeho tlaku, pri ktorom sa odráža menšie m Čítaj viac
36,50€
Technológia Flexio: Kompletné farebné krytie jediným nástrekom bez riedenia pri všetkých bežne dostupných materiáloch. Systém Click&Paint: rýchla a jednoduchá výmena nadstavca, rýchle dopĺňanie farby i čistenie trysky. Čítaj viac
201,90€
Wagner Wall Sprayer W450 striekacia pištol   Kompletné pokrytie jediným nástrekom. Vďaka odnímateľnej pištoli ľahko vymeníte nadstavec, doplníte či vymeníte farbu a ľahko vyčistíte. Nastaviteľný smer lúča sa dokona Čítaj viac
130,90€
Extol Craft Pištoľ striekacia 110W, 300ml/min., 800ml, tryska 0,8mm, 230V, int.ozn.412114 Ľahká pištoľ, ideálna pre náročnejšie striekanie farieb doma, na chate či v záhrade. Vyšší výkon dovoľuje používať hustejší typ Čítaj viac
48,50€