Hammerite ULTIMA 3v1 0,75l

20,90€

  • Detaily produktu
  • Dodatočné informácie

Hammerite Ultima predstavuje novú generáciu náterových hmôt na kovy. Farba typu 3v1 - je pripravená na použitie priamo na hrdzu či priamo na akýkoľvek druh kovu a to bez nutnosti základovej farby. Výnimkou je použitie na meď, v tomto prípade odporúčame vhodný základ ,napríklad základnú farbu GALVINOL  na zabezpečenie dlhodobej trvanlivosťou náteru. Výsledkom je vysoko odolný dekoratívny náter, ktorý vydrží až po dobu 12 rokov.

Vlastnosti produktu: použiteľný na všetky druhy kovov (železo, zinok, hliník, pozink, meď-u medi odporúčame vhodný základ na zaistenie 100% funkčnosti náteru), aplikácia je možná priamo na hrdzu, 3v1 - základná, spojivové aj vrchná vrstva v jednom, vodou riediteľný, vysoké krytie už v prvej vrstve, extrémna ochrana proti nepriaznivým vplyvom počasia a proti UV žiareniu, jednoduché nanášanie, rýchle schnutie - dve vrstvy počas jedného dňa, ochrana až po dobu 12 rokov, vhodný pre použitie v interiéri a exteriéri.

COLOUR LOCK TECHNOLOGY - exkluzívna technológia chráni pigmenty pred prirodzeným blednúcim procesom spôsobeným slnkom. Zaisťuje dlhodobejšie lesk farby.

Kategória Nátery na kov
Podkategória Na neželezné kovy