a
Ceresit tablety pearl nahr.naplne 2x300g-image

Ceresit tablety pearl nahr.naplne 2x300g

7,60€

 • Detaily produktu
 • Dodatočné informácie

PEARL POHLCOVAČ VLHKOSTI

 • Pearl pohlcovač vlhkosti je skvelým riešením na kontrolu vlhkosti v malých miestnostiach do 10 m2. Pomáha absorbovať prebytočnú vlhkosť a pomáha bojovať proti nežiadúcej vlhkosti, ako je kondenzácia, zápach a plesne. Nie je potrebné skrývať toto zariadenie, pretože malý a elegantný dizajn sa hodí do ktorejkoľvek malej miestnosti.
 • Prístroj funguje s použitím jednej náplne Power Tab, ktorá trvá približne 2 mesiace v izbe 10 m2. Po zostavení zariadenia okamžite začne pracovať. Vložená dvojfázová kompaktná tableta Power Tab s ultraaktívnymi kryštálmi a  oddeľovaním aktívnych zložiek účinne bojuje proti vlhkosti a zároveň znižuje zápach.
 • Zásobník Power Power postupne znižuje jej objem kvôli procesu absorpcie vlhkosti, kým sa úplne nerozpustí. Prebytočná vlhkosť sa potom prevádza na slaný roztok, ktorý sa zhromažďuje v nádrži zariadenia.
 • Polopriehľadná nádrž umožňuje jednoduché sledovanie úrovne nahromadeného roztoku vnútri.
 • Pearl pohlcovač vlhkosti nevytvára žiadny hluk - prístroj používa prirodzený proces, ktorý nepotrebuje zdroje energie (žiadne batérie ani elektrinu). Preto je bezpečné a pohodlné, pretože neprodukuje žiadne vrecia alebo kazety na likvidáciu.

Ako funguje Pearl pohlcovač vlhkosti?

Jednoduché použitie! Len v 4 krokoch sa môžete zbaviť nadmernej vlhkosti a vytvoriť zdravú klímu doma:

 1. Odstráňte veko na otvorenie zariadenia.
 2. Otvorte baliacu fóliu. Vyhnite sa kontaktu s pokožkou a umiestnite tabletu modrou stranou smerujúcou nadol do prístroja.
 3. Zatvorte veko a zatlačte na miesto.
 4. Po úplnom rozpustení tablety otvorte veko a vylejte nahromadený roztok do toalety. Vyčistite mriežku pod teplou vodou. Nahraďte tabletu.

Aj keď pohlcovače vlhkosti Ceresit fungujú bez elektriny, mali by ste byť stále ich umiestňovať mimo dosahu detí a domácich miláčikov. Neumiestňujte pohlcovač vlhkosti v blízkosti zdrojov tepla (ohrievače, krby, atď.). Nedovoľte, aby sa tableta Power Tab alebo odpadová voda dostali do kontaktu s ľahko poškodenými kovovými povrchmi. V prípade kontaktu okamžite umyte teplou vodou.

Kategória Náradie, brusivá a doplnkový sortiment
Podkategória Drogéria