Savo originál 1l-image

Savo originál 1l

2,70€

  • Detaily produktu
  • Dodatočné informácie

Dezinfekcia vody a povrchov

Aj na bazény

Podlahy a plochy

WC

Ako Savo Original funguje: 1. Chlornan sodný sa vo vode rozloží na kuchynskú soľ a aktívny kyslík. 2. Aktívny kyslík svojou silou rozbíja obaly vírusov, baktérií a plesní. 3. Vaše okolie je tak čisté, dezinfikované a bezpečné.

Spoľahlivo likviduje baktérie (vrátane Escherichia coli, Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus), vírusy (vrátane HIV a HBV), riasy a mikroskopické huby.

Č. 1 na trhu* * Číslo 1 na trhu medzi chlornanovými čističmi podľa dát spoločnosti ACNielsen za máj až jún 2011.

Savo Original má bezpečnostný uzáver. Stlačte na vyznačených bočných plochách a odskrutkujte.

Na čo všetko môžete kvapalný dezinfekčný prostriedok Savo Original použiť:

Dezinfekcia podláh, kuchynského a hygienického náradia, sanitárnej keramiky. Použite roztok z 1 l Sava Original a 9 l vody. Doba pôsobenia 30 minút. Silné znečistenie najskôr mechanicky odstráňte. Hračky, predmety a plochy, ktoré prichádzajú do styku s potravinami, opláchnite po 30 min. pitnou vodou.

  • Dezinfekcia pitnej vody v studniach: Dávkujte 40 ml (1 uzáver) Sava Original na 2 m3 pitnej vody. Dávku Sava Original najskôr premiešajte v 9 l vody (napr. vo vedre) a potom kropte vodnú hladinu studne. Po 30 min. je voda dezinfikovaná a súčasne dochádza k rozloženiu účinnej látky.
  • Dezinfekcia vody v bazénoch: Savo Original možno použiť ako celosezónny mikrobicídny a protiporastový prostriedok na prevádzku bazénov. Kúpať sa je možné po 30 minútach od aplikácie prípravku.
  • Iniciačná dávka: Pre prvé zachlórovanie bazénu dávkujte 160 ml Savo Original na 3 m3 vody. Dávku najskôr rozmiešajte v 9 l vody (napr. vo vedre) a potom po častiach vlejte do bazéna.
  • Udržovacia dávka: Na bežnú dezinfekciu a udržanie správnej koncentrácie voľného chlóru v bazéne dávkujte 80 ml Sava Original na 3 m3 vody každé 2 - 3 dni. Pri dlhšietrvajúcich teplotách vzduchu nad 25 °C a trvalom slnečnom svite je vhodné aplikovať udržovaciu dávku denne.
  • Šoková dávka: Pri výskyte rias, dlhodobom horúcom počasí alebo zvýšenej prevádzke dávkujte jednorázovo 240 ml Sava Original na 3 m3 vody.
Kategória Drogéria
Podkategória Dezinfekčné prostriedky