CEYS - Lepidlo na obtiažne plasty 3G + 4ML-image

CEYS - Lepidlo na obtiažne plasty 3G + 4ML

7,30€

  • Detaily produktu
  • Dodatočné informácie

Je sekundové lepidlo, ktoré vďaka imprimaci, ktorá je súčasťou balenia, je vhodné na lepenie polypropylénu, polyetylénu a teflonu. Je vhodné tiež na lepenie všetkých druhov tvrdých a polotvrdých plastov. Je transp., veľmi pevné a s veľmi jednoduchou manipuláciou. Ideálna pre rýchle práce. Tubu s lepidlom skladujte vo vertikálnej polohe na suchom a chladnom mieste.

NÁVOD NA POUŽITIE

Dobre očistiť a osušiť zlepované plochy. Aplikovať ceruzkou tekutou imprimaci po celej ploche oboch spájaných plôch. Nechať odvetrať 5-7 sekúnd. Tubičku s lepidlom otvárať vo vertikálnej polohe, odskrutkovať aplikačné špičku, odstrániť čierny krúžok. Znovu nasadiť aplikačnú špičku. Odstrániť viečko a naniesť malé množstvo lepidla na jednu z lepených plôch. Spojiť obe lepené časti k sebe. Predísť kontaktu s prstami a stlačiť niekoľko sekúnd. Odstrániť prebytok lepidla Odstraňovačom sekundových lepidiel Superceys.

MATERIÁLY: polypropylén, polyetylén a teflón, ale aj všetky druhy tvrdých i polotvrdých platov (PVC, metakrylát, polyester, ABS, SAN ...)

ODOLNOSŤ Záťaž: 60 kg/cm2

TEPLOTNÉ ODOLNOSŤ: - 10 - + 65 ° C

OBSAH: tuba 3 +4 ml

Poznámka: Produkt má obmedzenú životnosť, ktorá sa podstatne predĺži jeho uchovaním v chladničke (5 - 10 °C).

Kategória Stavebná chémia
Podkategória Lepidlá