a
CEYS Tack Protišmyková páska na schody, odtieň - čierna 5m x 25mm-image

CEYS Tack Protišmyková páska na schody, odtieň - čierna 5m x 25mm

8,20€

  • Detaily produktu
  • Dodatočné informácie

Protišmyková páska TACKCeys je najlepším riešením, ako predchádzať pádom a pošmyknutiam na šmykľavých povrchoch spôsobených stálou vlhkosťou.

Je vhodná aj na leštenú a hladkú dlažbu, strmé plochy, malé podperné plochy. Samolepiaca páska obsahuje malé časti hliníka s diamantovou štruktúrou. Vyniká maximálnou priľnavosťou. Odolná je voči dažďu, teplote a vlhkosti.

Používa sa na schody, okraje bazénov, prevýšenia a rampy, skejtbordy, stupienky prenosných schodíkov, lode, kuchyne (v reštauráciách, hoteloch a školách), schodíky v kamiónoch, atď.

Použite: Aplikujte pri teplote medzi 10 až 40 °C. Plochu dobre vyčistite a osušte. V prípade navoskovaných povrchov je potrebné vosk odstrániť pomocou rozpúšťadla alebo alkoholu. Odrežte potebné množstvo pásky. Pre predĺženie životnosti doporučujeme zatočiť konce pásky nožnicami. Odstráňte ochrannú časť pásky a tlakom prilepte na plochu. Nezaťažujte nasledujúcich 10 minút. Nepoužívajte na miesta stále ponorené vo vode (bazény, jacuzzi). V tomto prípade aplikujte PROTIŠMYKOVÉ PRUHY na vane a sprchy TACKCeys.

Kategória Náradie, brusivá a doplnkový sortiment
Podkategória Pásky