Krovsan Prevencia 1l, napúšťací preventívny koncentrovaný impregnačný náter na drevo-image

Krovsan Prevencia 1l, napúšťací preventívny koncentrovaný impregnačný náter na drevo

15,10€

  • Detaily produktu
  • Dodatočné informácie

KROVSAN PREVENCIA je vysoko koncentrovaný, vodou riediteľný fungicídny a insekticídny prípravok pre účinnú a dlhodobú ochranu dreva s odolnosťou proti vymývaniu. Prípravok je určený na preventívnu ochranu povrchu dreva proti drevokaznému hmyzu, hubám, plesniam a zamodraniu dreva pre použitie v interiéri a v exteriéri. KROVSAN PREVENCIA je určený na drevené prvky ako sú krovy, strešné konštrukcie, záhradné domčeky, zruby, drevené obklady, záhradný nábytok, ploty, pergoly a iné výrobky z dreva. Prípravok je vhodný ako základný, ochranný a napúšťací náter dreva pod vodouriediteľné lazúry a syntetické laky. Netvorí na povrchu dreva súvislú vrstvu a nezapácha.

Návod na použitie:

Povrch dreva musí byť suchý, čistý, zbavený kôry, nečistôt, prípadne vrchných náterov. Náter sa nanáša štetcom, valcom, prípadne striekaním.

Výdatnosť: Z 1 l po nariedení cca 60 m2, spotreba závisí od druhu, hustoty a povrchového opracovania dreva. Pre použitie v exteriéri je potrebné náter aplikovať 2 – 3 krát a použiť vrchný ochranný náter. Časový interval medzi jednotlivými nátermi je minimálne 6 hodín. Ošetrený povrch biocídnym náterom je suchý cca po 8 – 12 hodinách v závislosti od poveternostných podmienok.

Používajte biocídne výrobky bezpečne! Pred použitím si vždy prečítajte informácie o produkte a technický list.

Farebné varianty: Zelený, Hnedý, Bezfarebný

Kategória Nátery na ochranu dreva
Podkategória Impregnácie dreva