EPOLEX S1300 - epoxidový dvojzložkový lak na drevo a kov + tužidlo 1kg-image

EPOLEX S1300 - epoxidový dvojzložkový lak na drevo a kov + tužidlo 1kg

19,50€

  • Detaily produktu
  • Dodatočné informácie

EPOLEX S 1300 Epoxidový lak s leskom na drevo a kov 1kg, + EPOLEX S 7300 Tužidlo 0,4kg Lak epoxidový dvojzložkový je určený pre vyhotovenie vysoko lesklých a tvrdých, transparentných náterov dreva, parkiet, vláknitých dosiek, kovov a niektorých druhov plastických hmôt (nutné overiť) a k napúšťaniu savých podkladov. Pred použitím sa lak zmieša s tužidlom v predpísanom pomere a riadne sa premieša, podľa potreby sa doriedi výhradne predpísaným riedidlom. Nanáša sa na suchý, čistý a odmastený podklad. Teplota pri schnutí nesmie klesnúť pod 10°C. Optimálna hrúbka jednej vrstvy je 30-40 um.

Nátery sú odolné proti niektorým chemickým látkam napr. alkálie, oleje, pohonné hmoty, pôsobeniu vlhka, niektorým rozpúšťadlám a pod. Neodolávajú pôsobeniu kyselín, predovšetkým organických. Nátery odolávajú teplotám až do 120°C ( s ohľadom na vlastnosti podkladu.) Lak bol schválený pre nátery povrchov, ktoré prichádzajú do priameho styku s potravinami. Nie je určený pre nátery, ktoré prichádzajú do priameho styku s pitnou vodou, krmivom a k náterom detského nábytku a hračiek.

Riedidlo: S 6300.

Nanášanie: štetec, valček, striekanie.

Výdatnosť: 11 až 13 m2/kg natuženej zmesi na jednu vrstvu.

EPOLEX S 7300 je tužidlo určené len na vytvrdzovanie epoxidových náterových látok dvojzložkových. Pred použitím sa zmieša s náterovou látkou v predpísanom pomere.

Kategória Nátery na ochranu dreva
Podkategória Laky na drevo