Sanasil 0,6l - biela farba na vlhké steny-image

Sanasil 0,6l - biela farba na vlhké steny

10,20€ 9,50€

  • Detaily produktu
  • Dodatočné informácie

Náter obmedzuje navĺhanie povrchu stien a má výbornú odolnosť voči výkvetom omietok.

Sanačný náter stien v priestoroch so zvýšenou vzdušnou vlhkosťou ako sú suterény, pivnice, sklady, priestory v potravinárskych prevádzkach ( napr. pivovary, vinárne, konzervárne…).

Pracovný postup:

Neošetrované steny očistite od prachu, odstráňte plesne a kefou a 1-krát natrite farbou nariedenou 1:1 riedidlom. Nanáša sa štetcom, valčekom alebo striekaním. Ďalšia vrstva sa nanáša najskôr po 5 hodinách, riedi sa podľa spôsobu nanášania prídavkom cca 10 % riedidla. Na renováciu veľmi poškodzovaných povrchov odporúčame po 3 – 5 rokoch opakovať nátery 1 až 2 vrstvami farby nariedenej cca 10% riedidla. Pri práci treba dbať na používanie ochranných pracovných prostriedkov a ochrany dýchacích ciest a zabezpečiť vetranie. 
Náradie sa čistí riedidlom S 6006, S 6001, C 6000 alebo prípravkom P8500.

Príprava podkladu:

  • úprava povrchu stien, ich očistenie
  • 1 krát náter Sanasilom nariedeným 1:1 riedidlom S 6006
  • 1 – 2 krát náter Sanasilom nariedeným podľa spôsobu aplikácie

teoretická výdatnosť: 3 – 4 m2/kg resp. 6 – 7 m2/l pri hrúbke náteru 70 μm

Nepoužívať na nátery prichádzajúce do priameho styku s potravinami, krmivami, pitnou vodou a na natieranie detských hračiek. Upozornenie: Náterová látka neodstráni vnútornú vlhkosť muriva spôsobenú zlou izoláciou a presakovaním spodných vôd. Pre dokonalé odstránenie vlhkosti je nutné odstrániť jej príčinu.

Kategória Interiérové farby
Podkategória Protipliesňové nátery