Zobraziť všetky
Zoradiť podľa
Kategórie
Odfiltrovať cenu
-
Spreje
6,30€

Špeciálne riedidlo určené na miešanie vrchných náterov (tiež známe ako prístrekové riedidlo).

Výrobca:
6,50€

Vazelína je vhodná pre všetky typy ložísk a mechanizmov pracujúcich pri vysokých zaťaženiach a teplotách. Veľmi dobre odoláva vysokým zaťažením, vode a vzdušnej vlhkosti. Poskytuje veľmi dobrú úroveň protikoróznej ochrany v prostrediach s veľmi agresívnymi podmienkami. Zabezpečuje dlho trvajúce mazanie. Po aplikácii nesteká. Obmedzuje trenie zvlášť pri použití kov na kov.

Použitie:
reťaze, pánty, zámky, vysoko zaťažená ložiská, ozubené prevody, posuvné systémy, navijaky, dopravníky, vodné čerpadlá, a mnoho ďalších použití.

Výrobca:
4,70€

Sada obsahuje sneh v spreji a 8 papierových šablón s tradičnými vianočnými motívami o veľkosti A5.

Objem: 150 ml 

Materiál: polyvinyl

Výrobca:
4,50€

Biolit sprej proti lietajúcemu hmyzu s rýchlym účinkom na muchy, komáre, sršne a osy 300 ml

Vysoko účinný sprej proti lietajúcemu hmyzu od značky BIOLIT vám pomôže s bojom proti komárom, muchám, sršňom či osám. Tento insekticíd vďaka svojmu jedinečnému zloženiu pôsobí v priebehu niekoľkých sekúnd a zároveň zaistí dlhodobú ochranu až na 4 týždne od použitia.

Výrobca:
10,40€

Izolačný základ na polyvinyl-báze, slúži na prípravu a izoláciu problematických miest v interiéroch aj v exteriéroch.

Zabezpečuje prekrytie a izolovanie miest na omietke a stenách poškodených vodou, mastnotami, prípadne nikotínom, pred ich prekrytím vrchnými nátermi. Nežltne a odoláva vplyvom prostredia. Pretierateľný po 15 minútach.

Výrobca:
12,90€

BRUNOX EPOXY sprej je prvý sprej na svete fungujúci ako odstraňovač hrdze s epoxidovou živicou. Bol vyvinutý ako odhrdzovač a epoxidová základná farba v jednom pre priemysel i domácich používateľov. BRUNOX EPOXY sprej premení hrdzu na čiernu ochrannú vrstvu, chrániacu pred ďalšou koróziou. Zároveň epoxidová živica vytvára vysokoodolnú ochranu proti pôsobeniu vplyvov počasia a chemikálií

Výrobca:
4,40€

Aktívny čistič s vysokou účinnosťou, ktorý je určený na čistenie bŕzd, bubnov, spojky, ako aj ďalších časti stroja, ako sú čerpadlá, valce, karburátory atď. Pohodlný účinok v krátkom čase. Odstráni zrazený olej. Nepoškodzuje gumové a plastové diely, nespôsobuje koróziu.

Ekonomická veľkosť balenia 600 ml vystačí pre 4 brzdové bubny, resp. kotúče. Perfektné rozpúšťadlové vlastnosti. Nespôsobuje koróziu. Nezanecháva žiadne nečistoty ani usadeniny. Môže byť použitý v rôznych polohách striekania. Krátka doba odparovania.

Výrobca:
6,70€

Farba na kožu v spreji DUPLI-COLOR je určená na kožené a koženkové časti automobilu (volanty, sedačky, prístrojová doska, obloženie, poťahy), opravy koženej a koženkovej obuvi, kožených sedačiek a batožiny. Farba opravuje a obnovuje lesk kože a koženky. Je stála, pružná a neodlupuje sa.

Farebné varianty: čierna, biela, hnedá

Výrobca:
6,45€

Vysoko kvalitný rýchlo schnúci prostriedok na ochranu uzavretých profilov a dutín. Odpudzuje vodu a vlhkosť, odoláva posypovej soli. Zabraňuje vytvoreniu hrdzi vo dverách a prahoch. Ide o ekologický produkt so zníženým obsahom rozpúšťadiel.

Výrobca:
3,70€

Perfektný odstraňovač hrdze
Obsahuje molybdén sulfid (MoS2), molekuly, ktoré znižujú trenie. Robí povrch odolnejším a silnejším. Vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam je vhodný na odskrutkovanie aj tých najskorodovanejších skrutiek, uvoľní závesy a skrutky. Používa sa aj ako mazivo pre klzné plochy, pre údržbu brzdových systémov a rovnako vhodný pre všetky druhy reťazí. Tento produkt je vhodný pre rýchle opravy počas výroby.

Obsahuje molekuly molybden sulfidu (MoS2)
Rozpúšťa hrdzu a premaže všetky zhrdzavené diely
Antikorózne vlastnosti
Penetračné vlastnosti
Dostane sa aj do najmenších kapilárnych dutín povrchu
Umožňuje bodovú aplikáciu
Veľkosť balenia 400 ml

Výrobca:
4,20€

Vytvára na konzervovaných predmetoch olejový film, ktorý maže a súčasne dokonale chráni železné i neželezné kovy ako oceľ, liatina, meď, zinok a olovo. Je vhodný na mazanie strojov, prístrojov, motorov, náhradných dielov, kontaktov akumulátorov, pántov. Uvoľňuje zaseknuté mechanizmy. Vhodný na čistenie a konzerváciu zbraní. Chráni železné kovy proti korózii.

Výrobca:
5,10€
Kontakt sprej zlepšuje vlastnosti kontaktov v elektrotechnike a elektronike. Obsahuje účinnú látku, ktorá výborne čistí a zlepšuje intenzitu kontaktu. Použitím sa dosiahne aj redukcia vlhkosti. Toto zabráni vzniku neželaných povrchových prúdov a zredukuje náchylnosť na výpadok elektrických zariadení. Sprej na kontakty pôsobí dlhodobo, zabraňuje vzniku povrchových prúdov a oxidácii, odstraňuje spečenie, zabraňuje vlhkosti a tým zaisťuje optimálnu intenzitu kontaktu pri mnohých elektrických zariadeniach. Používa sa napr. na ochranu kontaktov alternátorov, rozdeľovačov, zapaľovacích sviečok, zníženie trenia prepínačov el. motorov, stykačov, relé a vypínačov. Použitím KIM-TEC Kontakt spreju sa redukujú straty napätia a niekoľkonásobne sa predĺži životnosť kontaktov.
 • rozpúšťa zasmolenie a vytláča vlhkosť
 • zamedzuje plazivým prúdom a oxidácii
 • redukuje úbytok napätia, spôsobený zlými kontaktmi
 • odstraňuje neprípustný prechodový odpor
 • Objem: 400 ml
Výrobca:
5,50€

Deco Color Penetrating MoS2 400ml - odstraňovač hrdze a uvoľnovač skrutiek

Výborný odstraňovač hrdze a spoľahlivé mazivo. Efektívne odstraňuje vďaka MoS2(sulfid molybdénu) ktorý obsahuje molekuly níženie trenia. Znižuje opotrebenie na povrchu a tvorí vrstvu zvyšujúcu pevnosť. S výbornými vlastnosťami ľahko pomáha povoliť skrutky, pánty, čapy. Taktiež je možné použiť na olejovanie klzných plôch, brzdových systémov a všetkých druhov reťazí. Používa sa aj na rýchle opravy pri výrobe. Obsahuje molekuly sulfidu molybdénu MoS2 Rozpúšťa hrdzu a povoľuje rôzne zapečenia Antikorózne vlastnosti Penetračné vlastnosti Prenikne aj do najmenších priehlbiniek.
Výrobca:
7,50€
 • Kontaktné lepidlo na báze syntetickej gumy
 • Rýchle a spoľahlivé použitie
 • Možnosť dávkovania vďaka regulovateľnej striekacej hlave
 • Pomocou Presto lepidla v spreji môžete trvalo alebo iba dočasne zlepiť najrôznejšie materiály. Pomocou regulačného ventilu môžete nastaviť požadovanú intenzitu postreku.
Výrobca:
7,70€
Značkovací sprej pre rýchle a precízne značenie väčšiny povrchov ako sú: asfalt, betón, murivo, dlažba, drevo, pôda a iné.- oderuvzdorné značenie odolné voči poveternostným podmienkam po dobu až 9 mesiacov- patentované jednoručné bezpečnostné viečko s aretovateľným spúšťačom bráni neúmyselnému spúšťaniu a zašpineniu prstov- veľmi vysoká krycia schopnosť farieb- intenzívny jas fluorescečnej farby- 100% vystriekanie celého obsahu vďaka samočistiacemu systému- ľahké pretrepanie aj po dlhšej dobe skladovania- snímateľné bezpečnostné viečko. Dostupné v 6 farebných odtieňoch.
Výrobca:
6,90€

Deco Color Zink Metallic 600ml - na opravu pozinkovaných a hliníkových povrchov do 500°C

  Rýchloschnúci prípravok zinkovo-hliníkový na ochranu a opravu poškodených pozinkovaných alebo iných konštrukcií, zvarov a spojov.
 • Používa sa na konzerváciu hliníkových profilov.
 • Je určený na všetky pozinkované povrchy, oceľové povrchy ošetrené aj neošetrené.
 • Rada výrobkov je prispôsobená požiadavkám smernice 42/2004/EU.
 • Laky sú šetrné k životnému prostrediu.
 • Neobsahujú toluén.
 • Výborná ochrana proti korózii
 • Prípravok s vynikajúcou priľnavosťou na farebné kovy a železo
 • Výdatnosť: 400 ml balenie cca 1,5 m2 ; 600ml – 2-2,5m2
 • Krátka doba schnutia: 5-10 min
 • Prelakovateľný: 40-45 min
 • Vytvrdnutie: 18-24h
 • Odolný voči vysokým teplotám do +600°C
 • Odolný voči benzínu a poveternostným vplyvom
 • Možné zváranie
 • Vytvára tvrdý povlak
 • Krátky čas schnutia.
Výrobca:
Drogéria
4,50€

Biolit sprej proti lietajúcemu hmyzu s rýchlym účinkom na muchy, komáre, sršne a osy 300 ml

Vysoko účinný sprej proti lietajúcemu hmyzu od značky BIOLIT vám pomôže s bojom proti komárom, muchám, sršňom či osám. Tento insekticíd vďaka svojmu jedinečnému zloženiu pôsobí v priebehu niekoľkých sekúnd a zároveň zaistí dlhodobú ochranu až na 4 týždne od použitia.

Výrobca:
Spreje
Špeciálne riedidlo určené na miešanie vrchných náterov (tiež známe ako prístrekové riedidlo).
6,30€
Vazelína je vhodná pre všetky typy ložísk a mechanizmov pracujúcich pri vysokých zaťaženiach a teplotách. Veľmi dobre odoláva vysokým zaťažením, vode a vzdušnej vlhkosti. Poskytuje veľmi dobrú úroveň protikoróznej och Čítaj viac
6,50€
Sada obsahuje sneh v spreji a 8 papierových šablón s tradičnými vianočnými motívami o veľkosti A5. Objem: 150 ml  Materiál: polyvinyl
4,70€
Biolit sprej proti lietajúcemu hmyzu s rýchlym účinkom na muchy, komáre, sršne a osy 300 ml Vysoko účinný sprej proti lietajúcemu hmyzu od značky BIOLIT vám pomôže s bojom proti komárom, muchám, sršňom či osám. Tento Čítaj viac
4,50€
Izolačný základ na polyvinyl-báze, slúži na prípravu a izoláciu problematických miest v interiéroch aj v exteriéroch. Zabezpečuje prekrytie a izolovanie miest na omietke a stenách poškodených vodou, mastnotami, prípadne n Čítaj viac
10,40€
BRUNOX EPOXY sprej je prvý sprej na svete fungujúci ako odstraňovač hrdze s epoxidovou živicou. Bol vyvinutý ako odhrdzovač a epoxidová základná farba v jednom pre priemysel i domácich používateľov. BRUNOX EPOXY spr Čítaj viac
12,90€
Aktívny čistič s vysokou účinnosťou, ktorý je určený na čistenie bŕzd, bubnov, spojky, ako aj ďalších časti stroja, ako sú čerpadlá, valce, karburátory atď. Pohodlný účinok v krátkom čase. Odstráni zrazený olej. Čítaj viac
4,40€
Farba na kožu v spreji DUPLI-COLOR je určená na kožené a koženkové časti automobilu (volanty, sedačky, prístrojová doska, obloženie, poťahy), opravy koženej a koženkovej obuvi, kožených sedačiek a batožiny. Farba opravuj Čítaj viac
6,70€
Vysoko kvalitný rýchlo schnúci prostriedok na ochranu uzavretých profilov a dutín. Odpudzuje vodu a vlhkosť, odoláva posypovej soli. Zabraňuje vytvoreniu hrdzi vo dverách a prahoch. Ide o ekologický produkt so zníženým obsahom Čítaj viac
6,45€
Perfektný odstraňovač hrdzeObsahuje molybdén sulfid (MoS2), molekuly, ktoré znižujú trenie. Robí povrch odolnejším a silnejším. Vďaka svojim špeciálnym vlastnostiam je vhodný na odskrutkovanie aj tých najskorodovanejších Čítaj viac
3,70€
Vytvára na konzervovaných predmetoch olejový film, ktorý maže a súčasne dokonale chráni železné i neželezné kovy ako oceľ, liatina, meď, zinok a olovo. Je vhodný na mazanie strojov, prístrojov, motorov, náhradných dielov, Čítaj viac
4,20€
Kontakt sprej zlepšuje vlastnosti kontaktov v elektrotechnike a elektronike. Obsahuje účinnú látku, ktorá výborne čistí a zlepšuje intenzitu kontaktu. Použitím sa dosiahne aj redukcia vlhkosti. Toto zabráni vzniku neželaných Čítaj viac
5,10€
Deco Color Penetrating MoS2 400ml - odstraňovač hrdze a uvoľnovač skrutiek Výborný odstraňovač hrdze a spoľahlivé mazivo. Efektívne odstraňuje vďaka MoS2(sulfid molybdénu) ktorý obsahuje molekuly níženie trenia. Znižuje op Čítaj viac
5,50€
Kontaktné lepidlo na báze syntetickej gumy Rýchle a spoľahlivé použitie Možnosť dávkovania vďaka regulovateľnej striekacej hlave Pomocou Presto lepidla v spreji môžete trvalo alebo iba dočasne zlepiť najrôznejšie materiá Čítaj viac
7,50€
Značkovací sprej pre rýchle a precízne značenie väčšiny povrchov ako sú: asfalt, betón, murivo, dlažba, drevo, pôda a iné.- oderuvzdorné značenie odolné voči poveternostným podmienkam po dobu až 9 mesiacov- patentované j Čítaj viac
7,70€
Deco Color Zink Metallic 600ml - na opravu pozinkovaných a hliníkových povrchov do 500°C   Rýchloschnúci prípravok zinkovo-hliníkový na ochranu a opravu poškodených pozinkovaných alebo iných konštrukcií, zvarov a spojov. Čítaj viac
6,90€
Drogéria
Biolit sprej proti lietajúcemu hmyzu s rýchlym účinkom na muchy, komáre, sršne a osy 300 ml Vysoko účinný sprej proti lietajúcemu hmyzu od značky BIOLIT vám pomôže s bojom proti komárom, muchám, sršňom či osám. Tento Čítaj viac
4,50€