Zobraziť všetky
Zoradiť podľa
Kategórie
Výrobca
Odfiltrovať cenu
-
Stavebná chémia
7,60€ 6,90€
Zľava
Monton motážna pena zimná pištolová 750ml-image

Jednozložková rozpínavá polyuretánová pena umožňujúci prácu pri nízkych teplotách do -10 ° C.Pripravenák okamžitému použitiu pomocou aplikačnej pištole.

Je určená na montáž a utesňovanie rámov okien a dverí, vypĺňanie stavebných škár a dutín, upevňovanie strešných prvkov, nanášanie tepelno izolačných vrstiev a pod.

Výrobca:
8,45€

Trubičková pena na spájanie a tesnenie betónových skruží pre studne. Studniarska montážna PU pena trubičková - primárne určená na spájanie a tesnenie betónových skruží pre studne. Je vhodná aj na tesnenie kanalizačných výpustí a pre aplikácie, ktoré majú zabrániť úniku – prieniku pitnej, úžitkovej alebo dažďovej vody. Tiež je vhodná na úpravu technologických prestupov. Výborný tepelný a zvukový izolant s malou hmotnosťou. Studniarska pena neodoláva UV žiareniu, preto ju treba povrchovo upraviť. Po vytvrdnutí je nenasiakavá.

Obsah: 750 ml

Balenie: Sprej

Aplikácia: Trubičková

Teplotná odolnosť: -40°C až +100°C

Rezatelnosť: po cca. 20 min.

Výdatnosť: cca. 40 l

Výrobca:
10,25€ 8,30€
Zľava
Montážna PUR-pena lepiaca Soudal SoudaBond 750ml-image

Jednozložková lepiaca pena v prevedení k aplikácii pištoľou. Je určená na lepenie ako na rovné, tak vďaka svojej vyplňovacej schopnosti aj na mierne nerovné podklady. Obsahuje hnací plyn nepoškodzujúci životné prostredie (bez obsahu HCFC, CFC). Pena je určená na závitové aplikačné pištole.

Charakteristika:

 • jednoduché a veľmi rýchle lepenie mnohých typov materiálov bez nutnosti penetrácie podkladu a čistenia náradia
 • nahrádza maltu, šetrí náklady na dopravu ťažkých a objemných cementových lepidiel, nevyžaduje použitie murárskeho náradia
 • umožňuje dokončenie práce vo veľmi krátkom čase (doba vytvrdnutia 1 hodina)
 • jedno balenie stačí na nalepenie 12 m² dosiek
 • hnací plyn nepoškodzuje životné prostredie (bez HCFC a CFC)
 • neobsahuje rozpúšťadlá
 • výborné tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti
 • výborná objemová stabilita (bez zmrštenia aj post - expanzie)
 • veľmi presné nanášanie pri použití verzie s aplikačnou pištoľou
 • výborná priľnavosť na väčšinu stavebných materiálov (okrem Teflónu, PE, PP a silikónov )
 • odolnosť voči mnohým rozpúšťadlám, náterom a chemikáliám
 • výborná odolnosť voči starnutiu, netrúchnivie chráňte pred pôsobením UV žiarenia
 • vodotesná (ale nie vode odolná)

Príklady použitia:

 • lepenie mnohých typov izolačných materiálov na široké spektrum podkladov
 • lepenie sadrokartónových dosiek
 • lepenie dutých tehiel, betónových a pórobetónových tvárnic pri murovaní deliacich priečok
 • vyplňovanie dutín
Výrobca:
8,15€

Jednozložková rozpínavá polyuretánová trubičková pena určená k profesionálnej montáži a utesňovaniu rámov okien a dverí, vyplňovaniu stavebných špár a dutín, upevňovaniu strešných prvkov, nanášaniu tepelno izolačných vrstiev a pod.

Výrobca: Monton
6,50€
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ.
Výrobca:
4,70€
Soudal Čistič polyuretánovej peny je špeciálny prípravok s rozprašovačom na čistenie trubičkového aplikátora, ventilu fľaše polyuretánovej peny, alebo odstraňovanie samotnej nevytvrdnutej peny. Obsahuje rozpúšťadlá.
Výrobca:
7,75€
Soudal inštalačná pena je špeciálna rozpínavá pena so zvýšenou efektívnou výdatnosťou (až + 75 percent oproti štandardným PU penám), vysokou rýchlosťou tuhnutia a nízkou rozpínavosťou v priebehu vytvrdzovania. Špeciálna receptúra a unikátny patentovaný trubičkový aplikátor umožňujú využitie tejto varianty peny aj pre náročné profesionálne aplikácie a aplikovanie vo všetkých polohách, čím výrazne uľahčuje prácu. Pena je preto obzvlášť vhodná pre aplikácie ako inštalácia kúpacích vaní, vaničiek sprchových kútov, montáž rámov okien a dverí vrátane obložkových zárubní. Umožňuje ekonomické vyplňovanie akýchkoľvek dutín, špár a prestupov s nárokmi na nízku rozpínavosť a vysokú rýchlosť tuhnutia PU peny. Po vytvrdnutí si zachováva svoj objem, nezmršťuje sa ani nehrozí postexpanzia.
Výrobca:
5,20€
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez nebezpečia straty tepelne a zvukovo izolačných vlastností spoja.

CHARAKTERISTIKA PRODUKTU

 • vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov
 • vynikajúce tepelne a zvukovo izolačné vlastnosti
 • veľmi dobré vyplňovacie vlastnosti
 • vynikajúce montážne vlastnosti

PRÍKLADY POUŽITIA

 • montáž rámov okien a dverí
 • vyplňovanie dutín
 • vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech
 • tvorba zvukovo izolačnej vrstvy
Výrobca:
8,35€
Soudal montážna nízkoexpanzná nerozpínavá pištolová pena PU Monton. Montážna pena k montáži rámov okien a dverí, vyplňovanie dutín a k izoláci.
Výrobca:
7,30€ 6,90€
Zľava
Montážna pena nizkoexpanzná 750ml SOUDAL trubičková-image
Soudal montážna trubičková nízkorozpínavá pena PU Monton. Montážna pena k montáži rámov okien a dverí, vyplňovanie dutín a k izoláci.
Výrobca:
10,50€
Jednokomponentná, rozpínavá, mimoriadne kvalitná pena, pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom. Po vytvrdnutí je vodotesná (až do tlaku 0,5 baru) a odolná minerálnym olejom, všetkým pôdnym baktériam a kyselinám. Môže byť prekrytá tmelom, omietkou či náterom. Certifikované pre priamy styk s pitnou vodou a potravinami.

CHARAKTERISTIKA PRODUKTU

 • odolná minerálnym olejom, vode, všetkým pôdnym baktériam a kyselinám
 • môže byť prekrytá tmelom či náterom
 • trvale vode odolná až do tlaku 0,5 barov
 • veľmi jednoducho použiteľná

PRÍKLADY POUŽITIA

 • spájanie a tmelenie prefabrikovaných betónových odvodňovacích potrubí a studničných skruží
 • utesňovanie kanalizačných a kalových trubiek
 • vyplňovanie dutín okolo potrubí, betónových skruží
 • univerzálne použitie na utesňovanie proti vlhkosti
Výrobca:
9,20€
Soudal lepiaca pena Soudabond EASY je rýchlotuhnúce a vysoko účinné polyuretánové lepidlo v aerosólovom balení na aplikáciu v interiéri aj exteriéri. V priebehu nanášania vytvára nízkoexpanznú penovú hmotu, ktorá dokonalo vyplní všetky nerovnosti na povrchu lepených častí. Vhodné je na fixovanie sadrokartónových, cementotrieskových dosiek v systémoch suchej výstavby, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, vrátane kovových plechov na všetky bežné stavebné podklady. Ideálne na lepenie tepelne izolačných panelov z penového a extrudovaného polystyrénu, polyuretánu, minerálnej vlny, korku, podklady z betónu, kameňa, dreva a kovu. Vhodné na rýchle lepenie pórobetónových tvárnic. Je pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom.
Výrobca:
6,20€
Soudal montážna pena pištoľová je jednozložková polyuretánová montážna pena s úpravou ventilovej časti na aplikáciu pištoľou. Vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje montážna pena SOUDAL vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu bez rizika straty tepelno a zvukovo izolačných vlastností spoja. Určená je na montáž rámov okien a dverí, vyplňovanie dutín, vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech a a fixáciu a tepelnú izoláciu trubiek v murive
Výrobca:
6,99€ 5,90€
Zľava
Montážna pena 750ml SOUDAL trubičková-image
Soudal montážna pena je jednozložková rozpínavá montážna pena pripravená na okamžité použitie prostredníctvom trubičkového aplikátora. Vďaka moderným technológiam výroby a použitými kvalitnými surovinami má Soudal montážna pena vysokú výdatnosť a efektivitu pri aplikácii, objemovú stálosť po vytvrdnutí a dlhodobo plní svoju funkciu a to bez rizika straty tepelno a zvukovo izolačných vlastností spoja. Má vynikajúca priľnavosť na väčšinu materiálov a je vhodná na montáž rámov okien a dverí, vyplňovanie otvorov v konštrukciách striech, tvorbu zvukovo izolačnej vrstvy a podobne.
Výrobca:
Stavebná chémia
Zľava
Monton motážna pena zimná pištolová 750ml-image
Jednozložková rozpínavá polyuretánová pena umožňujúci prácu pri nízkych teplotách do -10 ° C.Pripravenák okamžitému použitiu pomocou aplikačnej pištole. Je určená na montáž a utesňovanie rámov okien a dverí, vyp Čítaj viac
7,60€ 6,90€
Trubičková pena na spájanie a tesnenie betónových skruží pre studne. Studniarska montážna PU pena trubičková - primárne určená na spájanie a tesnenie betónových skruží pre studne. Je vhodná aj na tesnenie kanalizačnýc Čítaj viac
8,45€
Zľava
Montážna PUR-pena lepiaca Soudal SoudaBond 750ml-image
Jednozložková lepiaca pena v prevedení k aplikácii pištoľou. Je určená na lepenie ako na rovné, tak vďaka svojej vyplňovacej schopnosti aj na mierne nerovné podklady. Obsahuje hnací plyn nepoškodzujúci životné prostredie ( Čítaj viac
10,25€ 8,30€
Jednozložková rozpínavá polyuretánová trubičková pena určená k profesionálnej montáži a utesňovaniu rámov okien a dverí, vyplňovaniu stavebných špár a dutín, upevňovaniu strešných prvkov, nanášaniu tepelno izolač Čítaj viac
8,15€
Čistenie aplikačných pištolí, čistenie ventilu plechovky, odstraňovanie nevytvrdnutej peny z okolia pracovnej činnosti. Obsahuje rozpúšťadlá. Čistič je opatrený rozprašovačom aj systémom pre pripevnenie na pištoľ.
6,50€
Soudal Čistič polyuretánovej peny je špeciálny prípravok s rozprašovačom na čistenie trubičkového aplikátora, ventilu fľaše polyuretánovej peny, alebo odstraňovanie samotnej nevytvrdnutej peny. Obsahuje rozpúšťadlá.
4,70€
Soudal inštalačná pena je špeciálna rozpínavá pena so zvýšenou efektívnou výdatnosťou (až + 75 percent oproti štandardným PU penám), vysokou rýchlosťou tuhnutia a nízkou rozpínavosťou v priebehu vytvrdzovania. Špeciál Čítaj viac
7,75€
Mimoriadne kvalitná jednozložková polyuretánová montážna pena pripravená na okamžité použitie s trubičkovým aplikátorom. Vďaka použitiu mimoriadne kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje Montáž Čítaj viac
5,20€
Soudal montážna nízkoexpanzná nerozpínavá pištolová pena PU Monton. Montážna pena k montáži rámov okien a dverí, vyplňovanie dutín a k izoláci.
8,35€
Zľava
Montážna pena nizkoexpanzná 750ml SOUDAL trubičková-image
Soudal montážna trubičková nízkorozpínavá pena PU Monton. Montážna pena k montáži rámov okien a dverí, vyplňovanie dutín a k izoláci.
7,30€ 6,90€
Jednokomponentná, rozpínavá, mimoriadne kvalitná pena, pripravená na jednoduché použitie s trubičkovým aplikátorom. Po vytvrdnutí je vodotesná (až do tlaku 0,5 baru) a odolná minerálnym olejom, všetkým pôdnym baktériam a Čítaj viac
10,50€
Soudal lepiaca pena Soudabond EASY je rýchlotuhnúce a vysoko účinné polyuretánové lepidlo v aerosólovom balení na aplikáciu v interiéri aj exteriéri. V priebehu nanášania vytvára nízkoexpanznú penovú hmotu, ktorá dokonalo Čítaj viac
9,20€
Soudal montážna pena pištoľová je jednozložková polyuretánová montážna pena s úpravou ventilovej časti na aplikáciu pištoľou. Vďaka použitiu vysoko kvalitných surovín a moderných technológií pri výrobe vykazuje mont Čítaj viac
6,20€
Zľava
Montážna pena 750ml SOUDAL trubičková-image
Soudal montážna pena je jednozložková rozpínavá montážna pena pripravená na okamžité použitie prostredníctvom trubičkového aplikátora. Vďaka moderným technológiam výroby a použitými kvalitnými surovinami má Soudal mo Čítaj viac
6,99€ 5,90€