Zobraziť všetky
Zoradiť podľa
Kategórie
Odfiltrovať cenu
-
Stavebná chémia
Stavebná chémia
4,10€

Den Braven akrylový tmel na sadrokartóny biely predstavuje jednozložkový škárovací tmel na báze špeciálnych akrylov. Vytvrdzuje vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti a vytvára trvalo pevný a elastický spoj. Tmelí škáry v interiéroch, medzi drevenými, kovovými a plastovými rámami okien, medzi murivom, drevom, betónom, kovmi, sklom, plastmi v priemysle aj stavebníctve.

Výrobca:
13,05€
Húževnaté silikónové tesnenie GASKET SEAL ČIERNY nahradzujúce korkové, fíbrové, papierové či azbestové tesnenie vo všetkých hrúbkach a veľkostiach. Vhodné na tesnenie vík motorov, dielov prevodovky, ďalej ako prírubové tesnenie púmp, vykurovacích systémov, čerpadiel a ďalších motorových dielov. Akékoľvek pružné tmeliace a tesniace aplikácie s nárokmi na odolnosť voči vysokým teplotám. Trvale odoláva pôsobeniu vysokých teplôt až do +285 °C. V  predaji dve farebné alternatívy- červená aj čierna farba.
Výrobca:
4,60€
Využíva sa k plošnému vyrovnaniu stien. Vhodný na okamžité použitie. Akrylátový tmel sa používa na vyrovnávanie drobných nerovností stien. Stierkový tmel nedoporučujeme kombinovať s inými tmelmi. Tmel značky HET je veľmi dobre brúsiteľný.
Výrobca:
2,50€
Využíva sa k plošnému vyrovnaniu stien. Vhodný na okamžité použitie. Akrylátový tmel sa používa na vyrovnávanie drobných nerovností stien. Stierkový tmel nedoporučujeme kombinovať s inými tmelmi. Tmel značky HET je veľmi dobre brúsiteľný.
Výrobca:
4,50€

Špeciálny štukový tmel určený k opravám štrukturálnych povrchov stien a stropov. Ľahká, rýchla a neviditeľná oprava. Tmel je určený k bodovým aj plošným opravám v interiéri aj exteriéri.

Aplikujeme od 1 do 4mm. V exteriéri doporučujeme ihneď opatriť náterom. Pretierateľný- nedoporučujeme brúsiť, len dohladiť vlhkou hubou. Brúsením sa stráca štruktúra tmelu.

Výrobca:
2,50€
Špeciálny štukový tmel určený k opravám štrukturálnych povrchov stien a stropov. Ľahká, rýchla a neviditeľná oprava. Tmel je určený k bodovým aj plošným opravám v interiéri aj exteriéri. Aplikujeme od 1 do 4mm. V exteriéri doporučujeme ihneď opatriť náterom. Pretierateľný- nedoporučujeme brúsiť, len dohladiť vlhkou hubou. Brúsením sa stráca štruktúra tmelu.
Výrobca:
5,20€
používa sa na rýchle kotvenie závitových tyčí, konzol, mreží a zábradlí. Použitie: - oceľ - tehla - betón - kameň Vlastnosti: - bez styrénu - použitie v interiéri aj exteriéri - extrémne silná - aplikácia od -10°C - kotvenie aj v dutých materiáloch (v kombinácií s plastovým alebo kovovým sitkom) Kotvenie do betónu, kameňa, dierovaných a vápenato-pieskových, betónových tehál. Vhodná ako opravná malta do betónových súčastí. Ukotvenie závitových kotviacich tyčí, výstužových tyčí, objímok so závitom, profilov na upevňovanie fasád, vyčnievajúcich striech, drevených konštrukcií, kovových konštrukcií, kovových profilov, konzol, zábradlí, mreží, sanitárnych zariadení, potrubí, káblového vedenia, pre ťažké bremená a materiály, ktoré sú trvale pod vodou (porty, tunely). Použiteľná aj pre galvanizovanú oceľ, nerezovú oceľ, oceľ s vysokou odolnosťou proti korózií. Teplotná odolnosť: -40 °C až +110 °C Aplikačná teplota: +5 °C až +35 °C Balenie: kartuša 165 ml Odtieň: šedý
Výrobca:
10,30€
Soudal chemická kotva Soudafix P300 SF 300ml. Dvojzložková kotviaca hmota pre kotvenie závitových svorníkov, upevňovacích koncoviek, armovacích tyčí, rôznych profilov atď. Bez pôsobenia tlaku na okolitý materiál. Je vhodná do plných aj dutých materiálov ako sú tehly, betón, trhlinový betón, pórobetón, prírodný kameň, sadrokartón a pod.
Výrobca:
4,20€

Soudal strešný tmel je bitúmenový tmel ideálny pre tesnenie a opravy na strechách. Vhodný pre tesnenie spojov alebo opravy trhlín asfaltových strešných krytín, tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami. Vhodný pre všetky podklady.

Odtieň: čierny

Výrobca:
9,40€
Soudal Aquafix tmel na opravy a trvalé utesnenie proti prenikaniu vody pri netesnostiach strešných krytín, odkvapov, zvodov, okolo komínov, okien, vetracích prvkov a pod. Môže byť aplikovaný aj pod vodou. Umožňuje havarijné opravy počas dažďa.
Výrobca:
4,80€
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie podkladov, lokálne opravy dier, vyplňovanie a zarovnávanie špár, opravy prasklín v bytoch panelových domov a pod. Na vypĺňanie dier, tmelenie nedynamických priamych aj uhlových špár a prasklín omietok, betónových panelov, muriva, sadrokartónu, na opravy rohov a pod. do velkosti cca. 2cm. Používa sa v interiéri aj exteriéri. Tmel je pripravený na okamžité použitie, má silno tixotropný charakter a je pretierateľný; nesteká, nepraská, ľahko sa uhladzuje, nevyžaduje brúsenie, neprepadá sa. Výrobok spĺňa požiadavky pre použitie na povrchoch, ktoré môžu prichádzať do nepriameho styku s potravinami.
Výrobca:
3,25€
Soudal stavbársky butylénový tmel je určený na utesnenie škár s malým pohybom (max. 7 percent). Vhodný pre stavebné škáry medzi murivom a segmentami panelových domov, tesnenia parapetov, tmelenie skleníkov, kanalizačných a odpadových systémov. Farebne stály, odolný voči UV žiareniu.
 • Na povrchu vytvára elastickú a pevnú štruktúru
 • Pretierateľný po 24 hodinách
 • Odolný UV žiareniu a poveternostným vplyvom
Výrobca:
9,99€
Soudal klampiarsky tmel 40 FC vhodný pre spojovacie lepenie, opravy, tesnenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov, llampiarskych prvkov, každé tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve, tesnenie a lepenie kovových konštrukcií. Tmel na báze polyuretánu. Výborne priľne k pozinkovanému plechu, medi, titanzinku a plastom. Veľmi ľahko použiteľný, po vyschnutí pretierateľný a trvalo elastický. Odtien: šedý
Výrobca:
4,05€
Soudal tmel na parkety vysoko elastický tmel vyrábaný v širokej škále odtieňov imitujúcich farby dreva. Určený na tmelenie spojov drevených i laminátových podláh a ich doplnkových prvkov. Neobsahuje rozpúšťadlá. Je vodotesný a pretierateľný všetkými typmi farieb vrátane lazurovacích a podlahových lakov. V 6 farebných odtieňoch.
Výrobca:
5,15€
Špeciálne pružný elastický tmel na báze akrylátu s výbornou priľnavosťou k bežným stavebným podkladom. zvýšená pružnosť a rýchloschnúci tmelenie špár a prasklín na stenách a omietkach interiérové špáry okolo okien a dverí špárovanie obvodových líšt a dekoratívnych prvkov Pružné, elastické a ľahko pretierateľné bežnými farbami – ako sú akrylové tmely SOUDAL. Akrylový tmel sa hodí pre využitie v interiéri i v exteriéri. Najčastejšie sú tieto akrylové tmely používané pre  tmelenie špár a prasklín v omietkach, kútové spoje stien a stropov, špár okolo rámov okien a dverí alebo podlahových a dekoratívnych líšt.
Výrobca:
5,30€
Soudal Kachliarsky tmel - úplne vytvrdzujúci tmel pre spoje a tesnenie miest vystavených pôsobeniu veľmi vysokých teplôt. Vytvára tvrdú a pevnú škárovaciu hmotu. Odoláva vysokým teplotám až do 1500 ° C. Neobsahuje rozpúšťadlá ani azbest. Odtiene: čierny
Výrobca:
6,20€
Pre interiéry a exteriéry. Opravy trhlín a prasklín v omietke, murive, dreve, betóne. Tmelenie spojovacích škár medzi rámami okien, dverí a murivom. Tmelenie okenných parapetov, škár medzi schodišťom a murivom. Tmelenie titan-zinkových parapetov a muriva. Charakteristika: Bez rozpúšťadiel, antikorózny. Veľmi ľahko sa nanáša. Pretierateľný akrylátovými a disperznými farbami. Vysoká priľnavosť k drevu, murivu, sadrokartónu, betónu, PVC, a pod. Odtiene: biely
Výrobca:
4,10€
Špeciálny pružný plastický tmel na báze akrylátu s výbornou priľnavosťou k bežným stavebným podkladom. Vďaka zvýšenej pružnosti dobre znáša aj väčšie dilatácie. Rýchloschnúci, pretierateľný bežnými farbami už po 20 minútach. VLASTNOSTI: - Zvýšená pružnosť - Pretierateľný bežnými farbami a maliarskymi nátery - Výborná priľnavosť na savé povrchy a hliník - Po vytvrdnutí vodotesný POUŽITIE: - Spoje sadrokartónových konštrukcií - Tmelenie škár a prasklín v murive a omietkach Odtiene: biely
Výrobca:
3,30€
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie podkladov, lokálne opravy dier, vyplňovanie a zarovnávanie špár, opravy prasklín v bytoch panelových domov a pod. Na vypĺňanie dier, tmelenie nedynamických priamych aj uhlových špár a prasklín omietok, betónových panelov, muriva, sadrokartónu, na opravy rohov a pod. do velkosti cca. 2cm. Používa sa v interiéri aj exteriéri. Tmel je pripravený na okamžité použitie, má silno tixotropný charakter a je pretierateľný; nesteká, nepraská, ľahko sa uhladzuje, nevyžaduje brúsenie, neprepadá sa. Výrobok spĺňa požiadavky pre použitie na povrchoch, ktoré môžu prichádzať do nepriamehot syku s potravinami.
Výrobca:
3,30€
Sklenársky tmel Profi O 5500 je univerzálny olejový tmel určený na upevňovanie a utesňovanie tabuľkových skiel do drevených a kovových rámov. Tmel vykazuje veľmi dobrú priľnavosť a rozťažnosť pri aplikácii. Tmel je po povrchovom zaschnutí pretierateľný bežnými náterovými hmotami. Červený tmel je určený na kov a šedý na drevo.
Výrobca:
5,30€

PAM Tmel na drevo je jednozložkový tmel na vodnej báze polyakrylátu bez horľavých rozpúštadiel. Je určený na tmelenie nerovností prasklín, spojov a hrán na drevených plochách, nábytkových dielcoch, oknách, zárubniach, obkladoch a pod. Disperzný tmel na drevo je dobre brúsiteľný, lakovateľný, pretierateľný a bráni prenikaniu vody, mikroorganizmov a nečistôt do škár. Vyznačuje sa jemnou štruktúrou, čím sa zvyšuje jeho priľnavosť k podkladu. Jednoduchá aplikácia, bez zápachu. Vyrába sa vo farebných prevedeniach príbuzných prirodzenému odtieňu dreva.

Výrobca:
9,50€
EPOXY 1200 SET je určený na lepenie kovov, skla, keramiky, porcelánu, dreva, betónu, penového polystyrénu a pod. Plnená živica sa dá použiť na zatmelenie nerovností plôch, otvorov, trhlín a pod. v minerálnych otvoroch /betón,.../. Pred aplikáciou nesmie byť zrieďovaná prídavkom akéhokoľvek rozpúšťadla alebo riedidla. Povrch musí byť suchý, čistý, odmastený a zbavený mechanických nečistôt (prach po brúsení, atď), prípadne zdrsnený. Balenie obsahuje: epoxidová živica 500g, tvrdidlo P 11 - 35g
Výrobca:
3,25€
 • Ľahko brúsiteľný
 • Rýchlo zasychá
 • Výborná priľnavosť na murivo aj ďalšie nasiakavé podklady

Soudal brúsiteľný tmel je vysoko kvalitný tmel na opravy prasklín, nerovností muriva a vyrovnávanie povrchu drevených, drevotrieskových a cementotrieskových plôch, profilov, dosiek apod.

Výrobca:
4,30€

TMEL BIELY - PRETIERATEĽNÝ

Dulux Tmel je univerzálny jemný tmel s krémovou konzistenciou pre univerzálne použitie. 

Špeciálne spojivá zaisťujú vynikajúcu priľnavosť a trvalú výplň, ktorá sa nezmršťuje ani nepraská. Po zaschnutí vytvára hladký a rovný povrch, ktorý je možné prebrúsiť alebo rovno natrieť akýmkoľvek náterom na vodnej báze.

Použitie: 

interiér aj exteriér

Na omietku, murivo, betón, tehly alebo sadrokartón.   

Vlastnosti:  

 Tmelenie do hĺbky škáry až 10 mm / rýchloschnúci / skvelá priľnavosť / nezmršťuje sa / nepraská / možnosť vŕtania. 

Schnutie: 

Výrobok je suchý na dotyk po cca 1 - 2 hodinách. Pretierateľný po 24 hodinách.

Výrobca:
8,65€
Veľmi odolný dvojzložkový tmel, ľahko tvarovateľný, určený pre prichytenie, prilepenie, vyplnenie, reštaurovanie a opravy v domácnosti. Pracuje sa s ním ako s plastelínou, ale stvrdne ako oceľ, dokonca aj pod vodou. Akonáhle stvrdne, môže sa brúsiť, vŕtať, leštiť a lakovať. veľmi rýchle pôsobenie: stvrdne do 4 minút. Je vhodný na lepenie kachličiek, dlaždíc, vrátane bazénových, a malé predmety v domácnosti, reštaurovanie a opravy skríň, rámov, nábytku a soklov, výplne malých otvorov, škár a trhlín v stene a na nábytku, reštaurovanie defektov na schodoch, oknách, zábradlia, dverách.
Výrobca:
6,60€
Tekuty kov zol-kov 100 g je dvojzložkový tmel určený na renováciu, lepenie a tmelenie. Odoláva teplotám od -35°C do +185°C. Odoláva vode, benzínu, olejom a nafte. Je vhodný na opravu nerovností odliatkov z liatiny, železa a kombinácií kovov, obnovu kovových častí strojov, čerpadiel, nádrží na benzín a naftu. Je vhodný tiež na opravu prasknutých trubíc, opravu blokov motorov, čerpadiel a prírub, lepenie dier a nerovností, tmelenie, renováciu odliatkov.
Výrobca:
2,50€

Popis produktu

 • Na tmelenie nerovností, prasklín, spojov, hrán na drevených podlahách, drevovláknitých doskách, nábytkových dielcoch, obkladoch a pod. Je to jednozložkový tmel bez horľavých rozpúšťadiel, brúsiteľný, lakovateľný, bráni prenikaniu vody, mikroorganizmov a nečistôt do škár a pod drevené plochy. Vyrába sa vo farebných prevedeniach príbuzných prírodnému odtieňu dreva. Je vhodný na použitie v drevospracujúcom priemysle.
 • Možnosť výberu z desiatich farebných odtieňov.
Výrobca:
21,20€
Epoxidová živica vhodná pre kontakt s potravinami a pitnou vodou. Používa sa na zalievanie súčiastok v elektrotechnike, zalievanie ložisiek mostných konštrukcií, výroba plastbetónov a plastmált, má výbornú flexibilitu. Tuží sa tvrdidlom P11. UPOZORNENIE – táto živica nie je vhodná na zalievanie stolov!!!
 • Vhodná pre kontakt s potravinami a pitnou vodou.
 • Výborná flexibilita
 • Balenie 0,50 + 0,06 kg , 1 + 0,12 kg , 3 + 0,36 kg , 5 + 0,60 kg , 10 + 1,20 kg
 
Výrobca:
16,50€
EPOXY 1200 SET je určený na lepenie kovov, skla, keramiky, porcelánu, dreva, betónu, penového polystyrénu a pod. Plnená živica sa dá použiť na zatmelenie nerovností plôch, otvorov, trhlín a pod. v minerálnych otvoroch /betón,.../. Pred aplikáciou nesmie byť zrieďovaná prídavkom akéhokoľvek rozpúšťadla alebo riedidla. Povrch musí byť suchý, čistý, odmastený a zbavený mechanických nečistôt (prach po brúsení, atď), prípadne zdrsnený. Balenie obsahuje: epoxidová živica 500g, tvrdidlo P 11 - 35g
Výrobca:
2,30€
Het sadra šedá je univerzálna rýchlotuhnúca sadra určená pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, stavebné a kúrenárske práce. Sadru možno použiť k dočasným fixáciam káblov, potrubí, el. zásuviek, hmoždiniek, usadenie profilov pre vnútornú omietku, na vyrovnanie drobných nerovností stien (omietok, muriva, panelov, sadrokartónu a pod.) v interiéroch, ďalej k vysprávkám stien a stropov pred maľovaním atď. Sadru možno použiť aj pre menej náročné modelárske práce a liatie dekoratívnej keramiky. Nie je vhodná pre vonkajšie práce, na škárovanie keramických obkladov alebo sadrokartónu, pre podlahy a trvalo vlhké plochy, sklo, drevo, plasty, kovy a ako podkladová vrstva pod obklad či silikátové náterovej hmoty. Odtieň : sivý. Doba spracovateľnosti : 3 až 10 min. Nanášanie : hladidlom, špachtľou, stierkou.
Výrobca:
7,40€
Polytmel Drevo. Vlastnosti: * dvojzložkový polyesterový tmel, * s vysokým obsahom drevnej múčky, tmelenie všetkých druhov dreva, * možnosť následnej aplikácie moridiel, možno použiť náterové systémy a lazúry, * dobre brúsiteľný pri zachovaní pružnosti, nutné z dôvodu objemové nestálosti dreva, neprepadá sa, * tuženie bielym tvrdidlom 100:2 (dibenzoylperoxid), * doba spracovania do 6 minút, brúsenie za 30 minút pri 20°C  
Výrobca:
0,85€
Het sadra šedá je univerzálna rýchlotuhnúca sadra určená pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, stavebné a kúrenárske práce. Sadru možno použiť k dočasným fixáciam káblov, potrubí, el. zásuviek, hmoždiniek, usadenie profilov pre vnútornú omietku, na vyrovnanie drobných nerovností stien (omietok, muriva, panelov, sadrokartónu a pod.) v interiéroch, ďalej k vysprávkám stien a stropov pred maľovaním atď. Sadru možno použiť aj pre menej náročné modelárske práce a liatie dekoratívnej keramiky. Nie je vhodná pre vonkajšie práce, na škárovanie keramických obkladov alebo sadrokartónu, pre podlahy a trvalo vlhké plochy, sklo, drevo, plasty, kovy a ako podkladová vrstva pod obklad či silikátové náterovej hmoty. Odtieň : sivý. Doba spracovateľnosti : 3 až 10 min. Nanášanie : hladidlom, špachtľou, stierkou.
Výrobca:
2,40€
HET univerzálna rýchlotuhnúca sádra je určená pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, stavebné a kúrenárske práce. Sadra sa môže použiť aj na menej náročné modelárske práce a liatie dekoratívnej keramiky. Nie je vhodná do exteriéru. Podklad musí byť pevný, nosný, súdržný, bez prachu a mastôt. Miesto navlhčite vodou. Sádru nasypte do vody (nie naopak!), dôkladne premiešajte. Riedenie: vodou (pomer miešania sadry a vody - 1:0,57 až 0,63). Doba tuhnutia: 6 min. Aplikácia: špachtľou, stierkou. Okamžite povrch vyhladiť stierkou, vlhkou špongiou. Po zatvrdnutí a vyschnutí sa dá povrch prebrúsiť brúsnou mriežkou alebo papierom č.80-125. Potom je možné aplikovať náterové hmoty.
Výrobca:
0,90€
HET univerzálna rýchlotuhnúca sádra je určená pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, stavebné a kúrenárske práce. Sadra sa môže použiť aj na menej náročné modelárske práce a liatie dekoratívnej keramiky. Nie je vhodná do exteriéru. Podklad musí byť pevný, nosný, súdržný, bez prachu a mastôt. Miesto navlhčite vodou. Sádru nasypte do vody (nie naopak!), dôkladne premiešajte. Riedenie: vodou (pomer miešania sadry a vody - 1:0,57 až 0,63). Doba tuhnutia: 6 min. Aplikácia: špachtľou, stierkou. Okamžite povrch vyhladiť stierkou, vlhkou špongiou. Po zatvrdnutí a vyschnutí sa dá povrch prebrúsiť brúsnou mriežkou alebo papierom č.80-125. Potom je možné aplikovať náterové hmoty.
Výrobca:
4,30€
Šamotová múčka je sypká zrnitá hmota ílovitého charakteru, ktorá sa s pridaním vodného skla tekutého používa ako šamotová malta alebo tmel na vymazávanie a opravy šamotových ohníšť šporákov, kachlí, kotlov, šamotových pecí a iných tepelne namáhaných telies. Špecifická je svojou priľnavosťou, plasticitou a pevnosťou. Príprava šamotovej malty Suchá šamotová múčka sa zaleje a dôkladne premieša s vodným roztokom v uvedenom pomere na konzistenciu vhodnú na spájanie šamotových styčných plôch. Malta sa nechá odležať maximálne 5 minút a pred použitím sa ešte zľahka premieša. Zostatkovú nariedenú nepoužitú maltu odporúčame zaliať minimálnou vrstvou vody, aby nezaschla a neskôr bolo možné s maltou pokračovať v práci. Odporúčaný postup zahrievania Po ukončení opráv sa odporúča vykurovacie teleso zahrievať prvé dva dni pri teplote nad 20°C dve hodiny. potom možno zahriať na maximálnu prevádzkovú teplotu.
Výrobca:
17,00€
Dvojzložková laminovacia súprava – obsahuje živicu, iniciátor a pás sklenej tkaniny (20 x 125 cm) pre drobné opravy dier a prasklín alebo na premostenie slabých alebo prehrdzavených miest sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou vytvára pevný podklad pre nanášanie ďalších vrstiev tmelov pri oprave – doba spracovania do 10 minút po zarobení s tužidlom – úplné vytvrdenie a brúsenie po 40 minútach – balenie: 0,25 kg – farba živice: transparentná žltkastá Použitie pre : laminát – diery alebo trhliny laminátových dielov, lodí, nadstavieb, karavanov a strešných boxov kov – prehrdzavený alebo deravé miesta rôznych kovových povrchov a karosériou (napr. lemy alebo prahy automobilov)
Výrobca:
11,20€
Dvojzložková laminovacia súprava – obsahuje živicu, iniciátor a pás sklenej tkaniny (20 x 125 cm) pre drobné opravy dier a prasklín alebo na premostenie slabých alebo prehrdzavených miest sklená tkanina nasiaknutá polyesterovou živicou vytvára pevný podklad pre nanášanie ďalších vrstiev tmelov pri oprave – doba spracovania do 10 minút po zarobení s tužidlom – úplné vytvrdenie a brúsenie po 40 minútach – balenie: 0,25 kg – farba živice: transparentná žltkastá Použitie pre : laminát – diery alebo trhliny laminátových dielov, lodí, nadstavieb, karavanov a strešných boxov kov – prehrdzavený alebo deravé miesta rôznych kovových povrchov a karosériou (napr. lemy alebo prahy automobilov)
Výrobca:
14,60€
Polytmel Drevo. Vlastnosti: * dvojzložkový polyesterový tmel, * s vysokým obsahom drevnej múčky, tmelenie všetkých druhov dreva, * možnosť následnej aplikácie moridiel, možno použiť náterové systémy a lazúry, * dobre brúsiteľný pri zachovaní pružnosti, nutné z dôvodu objemové nestálosti dreva, neprepadá sa, * tuženie bielym tvrdidlom 100:2 (dibenzoylperoxid), * doba spracovania do 6 minút, brúsenie za 30 minút pri 20°C
Výrobca:
2,75€
Akrylový tmel Monton je pretierateľný tmel na báze akrylátu, ktorý je určený na tmelenie a tesnenie škár a trhlín v stavebných materiálov a to najmä v sadrokartóne. Ideálne sa hodí na tmelenie škár okolo okien, parapetov a dvier, schodov, podlahových a iných dekoratívnych líšt, kútových spojov stien a stropov alebo na tmelenie trhlín v omietkách a podobne. Výhodou tohto tmelu sú jeho vlastnosti vďaka, ktorým disponuje veľmi dobrou priľnavosťou k poréznym materiálom a po vytvrdnutí je farebné stály a odolný proti vode. Navyše sa veľmi ľahko používa a to Vám jednoznačne uľahčí prácu. Je vhodný na používanie v interiéri a exteriéri. Odtiene: Biely
Výrobca:
Stavebná chémia
Den Braven akrylový tmel na sadrokartóny biely predstavuje jednozložkový škárovací tmel na báze špeciálnych akrylov. Vytvrdzuje vulkanizáciou vzdušnej vlhkosti a vytvára trvalo pevný a elastický spoj. Tmelí škáry v interi Čítaj viac
4,10€
Húževnaté silikónové tesnenie GASKET SEAL ČIERNY nahradzujúce korkové, fíbrové, papierové či azbestové tesnenie vo všetkých hrúbkach a veľkostiach. Vhodné na tesnenie vík motorov, dielov prevodovky, ďalej ako p Čítaj viac
13,05€
Využíva sa k plošnému vyrovnaniu stien. Vhodný na okamžité použitie. Akrylátový tmel sa používa na vyrovnávanie drobných nerovností stien. Stierkový tmel nedoporučujeme kombinovať s inými tmelmi. Tmel značky HET je veľm Čítaj viac
4,60€
Využíva sa k plošnému vyrovnaniu stien. Vhodný na okamžité použitie. Akrylátový tmel sa používa na vyrovnávanie drobných nerovností stien. Stierkový tmel nedoporučujeme kombinovať s inými tmelmi. Tmel značky HET je veľm Čítaj viac
2,50€
Špeciálny štukový tmel určený k opravám štrukturálnych povrchov stien a stropov. Ľahká, rýchla a neviditeľná oprava. Tmel je určený k bodovým aj plošným opravám v interiéri aj exteriéri. Aplikujeme od 1 do 4mm. V exter Čítaj viac
4,50€
Špeciálny štukový tmel určený k opravám štrukturálnych povrchov stien a stropov. Ľahká, rýchla a neviditeľná oprava. Tmel je určený k bodovým aj plošným opravám v interiéri aj exteriéri. Aplikujeme od 1 do 4mm. V exter Čítaj viac
2,50€
používa sa na rýchle kotvenie závitových tyčí, konzol, mreží a zábradlí. Použitie: - oceľ - tehla - betón - kameň Vlastnosti: - bez styrénu - použitie v interiéri aj exteriéri - extrémne silná - aplikácia od -10°C - k Čítaj viac
5,20€
Soudal chemická kotva Soudafix P300 SF 300ml. Dvojzložková kotviaca hmota pre kotvenie závitových svorníkov, upevňovacích koncoviek, armovacích tyčí, rôznych profilov atď. Bez pôsobenia tlaku na okolitý materiál. Je vhodná Čítaj viac
10,30€
Soudal strešný tmel je bitúmenový tmel ideálny pre tesnenie a opravy na strechách. Vhodný pre tesnenie spojov alebo opravy trhlín asfaltových strešných krytín, tmelenie spojov medzi odvodňovacími a strešnými prvkami. Vhodný Čítaj viac
4,20€
Soudal Aquafix tmel na opravy a trvalé utesnenie proti prenikaniu vody pri netesnostiach strešných krytín, odkvapov, zvodov, okolo komínov, okien, vetracích prvkov a pod. Môže byť aplikovaný aj pod vodou. Umožňuje havarijné opr Čítaj viac
9,40€
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie podkladov, lokálne opravy dier, vyplňovanie a zarovnávanie špár, opravy prasklín v bytoch panelových domov a pod. Na vypĺňanie dier, tmeleni Čítaj viac
4,80€
Soudal stavbársky butylénový tmel je určený na utesnenie škár s malým pohybom (max. 7 percent). Vhodný pre stavebné škáry medzi murivom a segmentami panelových domov, tesnenia parapetov, tmelenie skleníkov, kanalizačných a o Čítaj viac
3,25€
Soudal klampiarsky tmel 40 FC vhodný pre spojovacie lepenie, opravy, tesnenie a tmelenie odkvapov, dažďových zvodov, llampiarskych prvkov, každé tesnenie a lepenie dilatačných a vibračných spojov v stavebníctve a strojárenstve, Čítaj viac
9,99€
Soudal tmel na parkety vysoko elastický tmel vyrábaný v širokej škále odtieňov imitujúcich farby dreva. Určený na tmelenie spojov drevených i laminátových podláh a ich doplnkových prvkov. Neobsahuje rozpúšťadlá. Je vodote Čítaj viac
4,05€
Špeciálne pružný elastický tmel na báze akrylátu s výbornou priľnavosťou k bežným stavebným podkladom. zvýšená pružnosť a rýchloschnúci tmelenie špár a prasklín na stenách a omietkach interiérové špáry okolo okie Čítaj viac
5,15€
Soudal Kachliarsky tmel - úplne vytvrdzujúci tmel pre spoje a tesnenie miest vystavených pôsobeniu veľmi vysokých teplôt. Vytvára tvrdú a pevnú škárovaciu hmotu. Odoláva vysokým teplotám až do 1500 ° C. Neobsahuje rozpúš Čítaj viac
5,30€
Pre interiéry a exteriéry. Opravy trhlín a prasklín v omietke, murive, dreve, betóne. Tmelenie spojovacích škár medzi rámami okien, dverí a murivom. Tmelenie okenných parapetov, škár medzi schodišťom a murivom. Tmelenie titan Čítaj viac
6,20€
Špeciálny pružný plastický tmel na báze akrylátu s výbornou priľnavosťou k bežným stavebným podkladom. Vďaka zvýšenej pružnosti dobre znáša aj väčšie dilatácie. Rýchloschnúci, pretierateľný bežnými farbami už p Čítaj viac
4,10€
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie podkladov, lokálne opravy dier, vyplňovanie a zarovnávanie špár, opravy prasklín v bytoch panelových domov a pod. Na vypĺňanie dier, tmeleni Čítaj viac
3,30€
Sklenársky tmel Profi O 5500 je univerzálny olejový tmel určený na upevňovanie a utesňovanie tabuľkových skiel do drevených a kovových rámov. Tmel vykazuje veľmi dobrú priľnavosť a rozťažnosť pri aplikácii. Tmel je po po Čítaj viac
3,30€
PAM Tmel na drevo je jednozložkový tmel na vodnej báze polyakrylátu bez horľavých rozpúštadiel. Je určený na tmelenie nerovností prasklín, spojov a hrán na drevených plochách, nábytkových dielcoch, oknách, zárubniach, ob Čítaj viac
5,30€
EPOXY 1200 SET je určený na lepenie kovov, skla, keramiky, porcelánu, dreva, betónu, penového polystyrénu a pod. Plnená živica sa dá použiť na zatmelenie nerovností plôch, otvorov, trhlín a pod. v minerálnych otvoroch /bet Čítaj viac
9,50€
Ľahko brúsiteľný Rýchlo zasychá Výborná priľnavosť na murivo aj ďalšie nasiakavé podklady Soudal brúsiteľný tmel je vysoko kvalitný tmel na opravy prasklín, nerovností muriva a vyrovnávanie povrchu drevených, d Čítaj viac
3,25€
TMEL BIELY - PRETIERATEĽNÝ Dulux Tmel je univerzálny jemný tmel s krémovou konzistenciou pre univerzálne použitie.  Špeciálne spojivá zaisťujú vynikajúcu priľnavosť a trvalú výplň, ktorá sa nezmršťuje ani Čítaj viac
4,30€
Veľmi odolný dvojzložkový tmel, ľahko tvarovateľný, určený pre prichytenie, prilepenie, vyplnenie, reštaurovanie a opravy v domácnosti. Pracuje sa s ním ako s plastelínou, ale stvrdne ako oceľ, dokonca aj pod vodou. Akonáhle Čítaj viac
8,65€
Tekuty kov zol-kov 100 g je dvojzložkový tmel určený na renováciu, lepenie a tmelenie. Odoláva teplotám od -35°C do +185°C. Odoláva vode, benzínu, olejom a nafte. Je vhodný na opravu nerovností odliatkov z liatiny, železa a ko Čítaj viac
6,60€
Popis produktu Na tmelenie nerovností, prasklín, spojov, hrán na drevených podlahách, drevovláknitých doskách, nábytkových dielcoch, obkladoch a pod. Je to jednozložkový tmel bez horľavých rozpúšťadiel, brúsiteľný, lak Čítaj viac
2,50€
Epoxidová živica vhodná pre kontakt s potravinami a pitnou vodou. Používa sa na zalievanie súčiastok v elektrotechnike, zalievanie ložisiek mostných konštrukcií, výroba plastbetónov a plastmált, má výborn Čítaj viac
21,20€
EPOXY 1200 SET je určený na lepenie kovov, skla, keramiky, porcelánu, dreva, betónu, penového polystyrénu a pod. Plnená živica sa dá použiť na zatmelenie nerovností plôch, otvorov, trhlín a pod. v minerálnych otvoro Čítaj viac
16,50€
Het sadra šedá je univerzálna rýchlotuhnúca sadra určená pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, stavebné a kúrenárske práce. Sadru možno použiť k dočasným fixáciam káblov, potrubí, el. zásuviek, hmoždiniek, usaden Čítaj viac
2,30€
Polytmel Drevo. Vlastnosti: * dvojzložkový polyesterový tmel, * s vysokým obsahom drevnej múčky, tmelenie všetkých druhov dreva, * možnosť následnej aplikácie moridiel, možno použiť náterové systémy a lazúry, * dobre Čítaj viac
7,40€
Het sadra šedá je univerzálna rýchlotuhnúca sadra určená pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, stavebné a kúrenárske práce. Sadru možno použiť k dočasným fixáciam káblov, potrubí, el. zásuviek, hmoždiniek, usaden Čítaj viac
0,85€
HET univerzálna rýchlotuhnúca sádra je určená pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, stavebné a kúrenárske práce. Sadra sa môže použiť aj na menej náročné modelárske práce a liatie dekoratívnej keramiky. Nie je vho Čítaj viac
2,40€
HET univerzálna rýchlotuhnúca sádra je určená pre vodoinštalačné, elektroinštalačné, stavebné a kúrenárske práce. Sadra sa môže použiť aj na menej náročné modelárske práce a liatie dekoratívnej keramiky. Nie je vho Čítaj viac
0,90€
Šamotová múčka je sypká zrnitá hmota ílovitého charakteru, ktorá sa s pridaním vodného skla tekutého používa ako šamotová malta alebo tmel na vymazávanie a opravy šamotových ohníšť šporákov, kachlí, kotlov, šamotov Čítaj viac
4,30€
Dvojzložková laminovacia súprava – obsahuje živicu, iniciátor a pás sklenej tkaniny (20 x 125 cm) pre drobné opravy dier a prasklín alebo na premostenie slabých alebo prehrdzavených miest sklená tkanina nasiaknutá polyesterovo Čítaj viac
17,00€
Dvojzložková laminovacia súprava – obsahuje živicu, iniciátor a pás sklenej tkaniny (20 x 125 cm) pre drobné opravy dier a prasklín alebo na premostenie slabých alebo prehrdzavených miest sklená tkanina nasiaknutá polyesterovo Čítaj viac
11,20€
Polytmel Drevo. Vlastnosti: * dvojzložkový polyesterový tmel, * s vysokým obsahom drevnej múčky, tmelenie všetkých druhov dreva, * možnosť následnej aplikácie moridiel, možno použiť náterové systémy a lazúry, * dobre Čítaj viac
14,60€
Akrylový tmel Monton je pretierateľný tmel na báze akrylátu, ktorý je určený na tmelenie a tesnenie škár a trhlín v stavebných materiálov a to najmä v sadrokartóne. Ideálne sa hodí na tmelenie škár okolo okien, parapetov Čítaj viac
2,75€